Προς το περιεχόμενο

Το μεγαλείο του Gus G


BillTrantos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλός ο Gus G αλλά (για την ώρα) δεν τον κάνω και πολύ κέφι (κολοκυθόπιτα). Μπράβο πάντως γι'αυτά που έχει καταφέρει, φαντάζομαι όλοι εμείς οι επίδοξοι metal κιθαρισταράδες εν Ελλάδι θα θέλαμε να είμαστε στη θέση του.

 

...γεννήθηκε σε μια χώρα που δεν υπάρχει metal κουλτούρα...

 

Φαντάζομαι θες να πεις ότι δεν έχουμε δημοφιλείς μπάντες ε;

 

Γιατί ακροατές και (γουάναμπι) παίκτουρες είμαστε μπόλικοι  ;D

 

 

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Επειδή όμως εδώ στο Ελλάντα η ζήλεια είναι βασικό γνώρισμα, και πολλοί έχουν πει πολλά, εγώ αυτό το λέω "όσα δεν φτάνει η αλεπου ... "

Όντως τον ζηλεύω  ;D ...και γω θα'θελα  πχ να με προσλάβει ο Jack White ή οι Artic Monkeys.  ;D

 

Ρίσκαρε ,το άξιζε και πέτυχε.

 

Αλλά επίτρεψε μου να μην μου αρέσει  :)

 

Υπάρχει metal κουλτούρα παρόλα αυτά.Και γω σαν μαζοποιημένος νεανίας ,μέσω της ασταμάτητης ροπης προς τον ασυνείδητο μιμιτισμό, κάνω mosh pit και wall of death και πιρουέτες  και διπλό τόλουπ στην Μαλακάσσα  ;D

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως τον ζηλεύω  ;D ...και γω θα'θελα  πχ να με προσλάβει ο Jack White ή οι Artic Monkeys.  ;D

 

Ρίσκαρε ,το άξιζε και πέτυχε.

 

Αλλά επίτρεψε μου να μην μου αρέσει  :)

 

Υπάρχει metal κουλτούρα παρόλα αυτά.Και γω σαν μαζοποιημένος νεανίας μέσω της ,ασταμάτητης ροπης προς τον ασυνείδητο μιμιτισμό, κάνω mosh pit και wall of death και πιρουέτες  και διπλό τόλουπ στην Μαλακάσσα  ;D

 

Άλλο πράγμα να μην σου αρέσει λόγω γούστου μουσικής ( και εγώ εξάλλου όπως προείπα δεν ακούω power) και άλλο να ακούω απόψεις ( όχι εδώ στο Noiz αλλά γενικά ) του στυλ είχε λεφτά και τα κατάφερε, ότι ήταν τυχερός, ότι είχε κονέ κτλ κτλ...

Σε τέτοια σχόλια αναφέρομαι!! Γιατι πραγματικά τα έχω ακούσει και αυτά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο πράγμα να μην σου αρέσει λόγω γούστου μουσικής ( και εγώ εξάλλου όπως προείπα δεν ακούω power) και άλλο να ακούω απόψεις ( όχι εδώ στο Noiz αλλά γενικά ) του στυλ είχε λεφτά και τα κατάφερε, ότι ήταν τυχερός, ότι είχε κονέ κτλ κτλ...

Σε τέτοια σχόλια αναφέρομαι!! Γιατι πραγματικά τα έχω ακούσει και αυτά!!!

 

Δεν ισχύει με την καμία.

 

Aν και δε μου αρέσει καθόλου η μουσική που παίζει, τον Κώστα τον γνωρίζω από την Καλαμαριά και έχει δουλέψει ΠΟΛΥ σκληρά, για να φτάσει εδώ που είναι και - επιπλέον - δεν έχει καβαλήσει το καλάμι (πράγμα που θα ήταν εύκολο να συμβεί).

Αντίθετα, είναι πολύ προσγειωμένο άτομο.

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αν είχε λεφτά ή όχι, το αν ηταν κωλόφαρδος ή όχι είναι άσχετα γιατί πολύ απλά το παληκάρι ξέρει να κάνει την εξάχορδη θεά να κελαηδάει γι' αυτό τον πήρε ο Ozzy και γι' αυτό θεωρείται από τους καλύτερους στο είδος. Τα υπόλοιπα είναι παραφιλολογία για την Espresso και τα πρωινάδικα.

 

Σημ: Ούτε εμένα μ' αρέσει.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ισχύει με την καμία.

 

Aν και δε μου αρέσει καθόλου η μουσική που παίζει, τον Κώστα τον γνωρίζω από την Καλαμαριά και έχει δουλέψει ΠΟΛΥ σκληρά, για να φτάσει εδώ που είναι και - επιπλέον - δεν έχει καβαλήσει το καλάμι (πράγμα που θα ήταν εύκολο να συμβεί).

Αντίθετα, είναι πολύ προσγειωμένο άτομο.

:)

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται ότι συμφωνώ.Αυτό έλειπε να κρίνω εγώ τον Gus G.

 

Να πω εδώ οτι και ο Κατσιώνης είναι τρομερός άνθρωπος..κυκλοφορεί σε γνωστό στούντιο των Αθηνών παρακολουθώντας πιτσιρίκους και βοηθώντας τους ανιδιοτελώς σε ότι του ζητήσουν.(τεχνικά ,μουσικά,image making θέματα).

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται ότι συμφωνώ.Αυτό έλειπε να κρίνω εγώ τον Gus G.

 

Να πω εδώ οτι και ο Κατσιώνης είναι τρομερός άνθρωπος..κυκλοφορεί σε γνωστό στούντιο των Αθηνών παρακολουθώντας πιτσιρίκους και βοηθώντας τους ανιδιοτελώς σε ότι του ζητήσουν.(τεχνικά ,μουσικά,image making θέματα).

 

Γενικότερα και οι 2 είναι προσγειωμένοι και έχουν και ωραία αίσθηση του χιούμορ. Έτυχε να κάνουν πρόβες σε studio που έγραφα με το πρώην συγκρότημα το υλικό μας. Είχα ρίξει πολύ γέλιο με τα παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε περάσει ενα φεγγάρι ο Χαραλαμπος απο δω, αλλα δεν εκατσε πολύ. Χωρις να τον γνωρίζω προσωπικά, αλλά κρινοντας απο συνεντευξεις και προσωπικά σχόλια για τον εαυτό του κατα καιρους και τα ποστ εδώ, διατηρω τις επιφυλάξεις μου για το ποσο προσγειωμένος είναι.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου