Προς το περιεχόμενο

Groovagang - Save Us Now


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας μια πρόσφατη μου δουλειά, τα παιδιά είναι από Σέρρες και είναι από τις ποιο πολλά υποσχόμενες μπάντες που έχουν περάσει από το στούντιο. Είναι εκρηκτικοί στις εμφανίσεις τους πράγμα το οποίο μέχρι τώρα τους έχει χαρίσει μια σταθερά ανοδική πορεία και αυτό είναι το πρώτο τους κομμάτι:

 

 

 

(για όσους έχουν εκλεπτυσμένο χιούμορ είναι τα παιδιά από τα video kses kati  ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ ωραίο το κομμάτι και το άκουσα ευχάριστα.  :)

Είχε ωραία παιξίματα και φωνητικά όπως επίσης και άψογη κατ' εμέ παραγωγή.

Θα μου άρεσε αν υπήρχε μια αλλαγή ή ένα break κάπου μετά τη μέση έτσι για να αλλάξει λίγο το μοτίβο του τραγουδιού.  ;)

 

Όπως και να έχει είναι μια εξαίρετη προσπάθεια, μπράβο!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλημερα στις Σερρες!!Πεντε πραγματακια:α) τα παιδια ειναι μικρης Ηλικιας ; αν ναι ειναι πολυ καλοι.β) Αν ειναι ωριμοι ομως εχουν τα θεματακια τους. γ) Το groove μου φανηκε  ''πισω '' (και μετρονομο να χρησιμοποιησε κατι συμβαινει παντως ),τα ghost notes που παιζει ο ντραμμερ ειναι υπερβολικα πολλα για τετοιου υφους κομματι , τα πνευστα αν ειναι original ειναι ''ψοφια '' αν ειναι sampling εχεις  θεμα σαν παραγωγη -ηχοληψια .δ) Ο τραγουδιστης εχει φωναρα (σπανια για τα σημερνα δεδομενα ) με ωραια χροια ΑΝΤΡΙΚΗ μπραβο του.Καλοι επισης ο πληκτρας και ο κιθαριστας .

ε)εν κατακλειδι τα παιδια εχουν μελλον αν ειναι μικρης ηλικιας (20-25 ετων ) θα εξελιχθουν σιγουρα !!!Μια ακομη παρατηρηση ο ντραμμερ να μην χρησιμοποιει το china η  trash πιατινι σε τετοια σημεια κανει κακο στο υφος του κομματιου.Παντα με καλη προθεση !!! :) :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τα παιδιά είναι πιτσιρικάδες αλλά αυτό δεν είναι και δικαιολογία, όσο για τα υπόλοιπα είναι περι ορέξεως!  :) Καλό είναι να τραβάει και να σπρώχνει λίγο ένα κομμάτι στο groove, όχι άλλη κονσέρβα, θεοποίηση του μετρονόμου και edit του θανατά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ετσι πιστευω αλλα εδω τι εχει γινει δεν μου λες !(εδω ειναι μονο πισω ολο το κομματι !!)

Το  μπροστα του λειπει (γενικα καλο θα ειναι να μην κουνανε μπρος πισω στο στουντιο τουλαχιστον οχι οτι εγω ειμαι καλυτερος αλλα οταν γραφω κοιταω να ειμαι σταθερος και λιγο μπροστα  ::))

Καλη συνεχεια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου