Προς το περιεχόμενο

Απ: Roger Waters - The Wall 2013


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντως ειναι γ@μώ τα τοπικ αυτο!

Ξεκινησαμε απτο λαηβ, πηγαμε στις βλακειες της Didi, χωσαμε και θεωριες συνομωσίας, καναμε κριτικη για την συναυλια, καταληξαμε στα κινητα και στην βιντεοσκοπηση και τωρα την λεμε ο ενας στον αλλον!

 

Ολα σε ενα νοικοκυρεμένα!!

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 310
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ζηταω δημοσια συγνωμη σε αυτους που ηταν πισω μου την ωρα που τραβηξα τις φωτογραφιες

 

Mονο? Το οτι ΚΑΠΝΙΣΕΣ δεν το θυμασαι? Απο πισω σου ηταν 3 μη-καπνιστες και τους φλομωσες τους ανθρωπους.

Ασε που σε μερικα αργα σημεια ειχες τη χερουκλα σου σηκωμενη με το zippo αναμμενο να τον πηγαινεις περα-δωθε κι ετσι να ενοχλεις πολυ περισσοτερους θεατες που καθονταν και πισω δεξια και πισω αριστερα σου.

Ντροπη... >:(

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς που δεν υπήρχαν (ακόμα και σαν τα καλυτερογαμιστερότερααπότασημεριναXUSHD) κινητά στην τελευταία συναυλία των The Band.

 

Προσωπικά, όταν ενοχλούμαι από κάτι, το αναφέρω. Αισιοδοξώ ότι θα υπάρξουν και ευήκοα ώτα. Τις περισσότερες φορές (είναι προφανές) ότι απογοητεύομαι. Κάθε διάλογος με αυτόν που αρνείται να συνηδειτοποιήσει ότι οι πράξεις του υπάρχει περίπτωςη να ενοχλούν, είναι μάλλον μάταιος.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε καλό το Live τελικά  8)

Άντε μπράβο, και σε άλλα τέτοια  8)

 

 

Με τα ΜΜΜ τελικά υπήρξε εξυπηρέτηση του κοινού μετά τα μεσάνυστα;

 

 

Επειδή καλός ο Waters και το show του αλλά εγώ "δεν", πήγα για το next best thing την ώρα της συναυλίας να μη με φάει η ζήλια: βραδινό μπανάκι

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mονο? Το οτι ΚΑΠΝΙΣΕΣ δεν το θυμασαι? Απο πισω σου ηταν 3 μη-καπνιστες και τους φλομωσες τους ανθρωπους.

Ασε που σε μερικα αργα σημεια ειχες τη χερουκλα σου σηκωμενη με το zippo αναμμενο να τον πηγαινεις περα-δωθε κι ετσι να ενοχλεις πολυ περισσοτερους θεατες που καθονταν και πισω δεξια και πισω αριστερα σου.

Ντροπη... >:(

ζητω συγνωμη που και σε αυτους που ανεπνευσαν τον καπνο μου. Σε καποια φαση τωρα που θυμαμαι εβγαλα και τα παπουτσια μου. Συγνωμη και για την μποχα. Το ξερω ειχα να τα πληνω μια εβδομαδα.

παντως ειναι γ@μώ τα τοπικ αυτο!

Ξεκινησαμε απτο λαηβ, πηγαμε στις βλακειες της Didi, χωσαμε και θεωριες συνομωσίας, καναμε κριτικη για την συναυλια, καταληξαμε στα κινητα και στην βιντεοσκοπηση και τωρα την λεμε ο ενας στον αλλον!

 

Ολα σε ενα νοικοκυρεμένα!!

Αυτο προσπαθησα να πω... με δικα μου λογια

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Παιδιά ας αφήσουμε πάλι τις διαμάχες,ήταν Η συναυλία!Μπορώ να πω ότι μου άλλαξε τον τρόπο με τον οποίο έβλεπα τη μουσική ως τώρα.Βρέθηκα από σπόντα εκεί χωρίς να είμαι φαν των Floyd και τρελάθηκα.Έχουν πέσει οι τρίχες των χεριών μου από τη συνεχόμενη χθεσινή ανατριχίλα!

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς όσους θεωρούν παράλογο το ότι κάποιοι ενοχλούνται απ'τις οθόνες των κινητών/μηχανών που φωτίζουν μπροστά στα μάτια μας ενώ προσπαθούμε να δούμε μια σκηνή όπου διαδραματίζεται ένα show/live/whatever...

 

ας αφήσουμε τις ειρωνίες στην άκρη....

δε λέμε ούτε να μη τραβήξετε αναμνηστικές φωτογραφίες ή σε βίντεο την αγαπημένη σας στιγμή....

αλλά γιατί τέτοια αντίδραση όταν κάποιοι άλλοι θεατές σας λένε πως ενοχλούνται!?

σκεφτείτε κάτι που θα ενοχλούσε εσάς σε μια συναυλία...πέρα από τσιγάρο/κινητά κτλ....

φανταστείτε να το κάναμε εμείς δίπλα σας, μπροστά σας...ή τέλος πάντων σε κάποιο σημείο του χώρου που θα σας ενοχλούσε....

τι θα κάνατε?

οι επιλογές σας θα ήταν ή να μετακινηθείτε ΕΣΕΙΣ (πράγμα παράλογο μιας και άλλος είναι που ενοχλεί) ή να μην πάτε στη συναυλία?

το να του πείτε πως ενοχλείστε και αυτός, σαν άνθρωπος, να το καταλάβει και να το σταματήσει ή να πάει ΑΥΤΟΣ κάπου αλλού για να συνεχίσει...όντως, δεν είναι μια ωραία και σωστή λύση?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλά γιατί τέτοια αντίδραση όταν κάποιοι άλλοι θεατές σας λένε πως ενοχλούνται!?

 

Δυστυχώς τέτοια στοιχειώδης αίσθηση φιλότιμου δεν υπάρχει, ούτε σε συναυλίες ούτε πουθενά, ο καθένας λειτουργεί σαν να περιστοιχίζεται από υπηκόους του.

 

Γι' αυτό. Γιατί ο άλλος για να κατανοήσει ότι κάτι σε ενοχλεί και ότι δεν είσαι παράξενος ή τρελός πρέπει ντε και καλά να τον ενοχλεί κι αυτόν. Αν δεν τον ενοχλεί στα π@π@ρι@ του και θα στην πεί κι από πάνω.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί θεωρεί αδιανόητο να παραδεχθεί πως κάνει κάτι λάθος και - σαν να μην έφτανε αυτό! - να το σταματήσει. Είναι κάτι που τον ξεπερνά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου