Προς το περιεχόμενο

Απ: Roger Waters - The Wall 2013


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 310
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Πολλες φορες εχω μπει στον πειρασμο να πω οτι τελικα η βαθυτερη αιτια ειναι αυτο που λεει και το avatar tou superfunk, αλλα ελα μου ντε που το κανουν ανθρωποι απο ολα τα μηκη και πλατη της γης...........Να το παραλλαξω σε no hope for the human race

 

εψανα να βρω International edition... ;D...αλλα δε βρηκα οποτε εβαλα την local που εχει και ..εγγυημενη και χιλιοαποδεδειγμενη μαστοριά... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εψανα να βρω International edition... ;D...αλλα δε βρηκα οποτε εβαλα την local που εχει και ..εγγυημενη και χιλιοαποδεδειγμενη μαστοριά... ;D

 

Ultrageek version. "Αν οι μαλάκες αναβόσβηναν η Ελλάδα θα έκανε την Γη να μοιάζει με πάλσαρ.  ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλα ελα μου ντε που το κανουν ανθρωποι απο ολα τα μηκη και πλατη της γης...........

 

Οι άνθρωποι είναι παντού οι ίδιοι.Αξιολύπητα προβλέψιμοι.Και πάντοτε -μα πάντοτε- τα "κοπάδια" θα υπερτερούν αριθμητικά έναντι των "βοσκών".

 

Εξάλλου,ούτε στα πιο...συμπαντικά τους όνειρα οι πράκτορες της CIA,της MI6,της Mossad,της BND κ.ο.κ. δεν θα μπορούσαν να φανταστούν πως θα ερχόταν μιά μέρα που οι...περιούσιοι λαοί* θα προσέφεραν οικειοθελώς τόσο τρομακτικά μεγάλο όγκο χρήσιμων και άχρηστων πληροφοριών/sec "περνώντας  τ έ λ ε ι α" συγχρόνως.Like,like...  :-\

 

 

 

(* Οι άτιμοι σε κοιτούν και περίεργα όταν τους λες οτί δεν εχεις account στο facebook....)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mην πας Bill. Τα parking ειναι κλειστα, δεν διαβασες τα προηγουμενα ποστ? Σε βλεπω να παρκαρεις στο...Terra Vibe. ;D

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Mην πας Bill. Τα parking ειναι κλειστα, δεν διαβασες τα προηγουμενα ποστ? Σε βλεπω να παρκαρεις στο...Terra Vibe. ;D

 

Είμαι μικρός εγώ,δεν οδηγώ!  ;D

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου