Προς το περιεχόμενο

Vangelis And The Journey To Ithaka (excerpt)


Waterfall-K

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και το soundtrack του αλεξανδρου ειναι φανταστικο.

Το θεμα της σκηνης πριν απο τη μαχη στα γαυγαμηλα που δεσποζει και στη φαση που μπαινει ο alex με τον βουκεφαλα στην αυλη του παζαριου και εντυπωσιαζει τον πατερα του και τρελαινει τον Ατταλλο εχει απιστευτη συναισθηματικη δυναμικη.

Μαλιστα εχει και ψιλοκοινα θεματα με αυτο το sanctus που ακουω τωρα σε καποια σημεια του.

Ενταξει, καλος ειναι, θα μαθει. λολ

 

Εχω κανει χειραψια μαζι του απο σποντα σε μια εκδηλωση το 2007 του οργανισμου που δουλευω, βεβαια δεν ηξερε ποιος ειμαι και με αντιμετωπισε τυπικα (λολ), απλα με συνεχαρε για το εργο των εθελοντων. (αληθεια)

 

Βλακεια τοτε , επρεπε να του πω οτι ειμαι ο cos_dr.  (lol)

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 108
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Kαι συνεχιζουμε το προγραμματακι μας, εδω, στη φιλοξενη συχνοτητα του ΝΟΙΖ FM. :P

 

Vangelis - Light and Shadow, απο το soundtrack 1492, Conquest Of Paradise του 1992. Ridley Scott o σκηνοθετης. Αυτο ηταν το πρωτο CD που αγορασα lol, και μετα απο 5 μηνες αγορασα και το CD player. ;D

 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ακουσουμε και ενα κομματι απο μια ταινια του κολλητου του του Polanski. Ξανα, το soundtrack αυτο ειναι ακυκλοφορητο...image.gif

 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου