Προς το περιεχόμενο

Ένα instrumental.Μέρες Φθινοπώρου


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσπάθησα να μην βάλω καθόλου σόλο κιθάρας,αλλά δεν άντεξα ??? ::) :-X .Το ξέρω ότι η παραγωγή δεν είναι η καλύτερη δυνατή(sic),αλλά με τα μέσα που διαθέτω (και τα αυτιά :P) είναι ότι καλύτερο μπόρεσα! Μην ντραπείτε να μου κάνετε "εποικοδομητική" κριτική,αντέχω ;D                                                                                                                                                                                                                                  Υ.Γ. Κάποια στιγμή το λάπτοπ,με 8 κιθάρες(με τα vst τους),1 μπάσο και μιά ντραμς στο Daw,παρακαλούσε να το αφήσω ήσυχο ::)

Autumn_days.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια και πρωτοτυπη μελωδια.

Θα μπορουσες ισως να του βαλεις καποιο μερος-κυριως επειδη ειναι instumental-κατι σαν bridge,για να αλλαξει λιγο το mood αλλα και για να του δωσεις δυναμικες.

Aυτα βεβαια μονο ετσι για να λεμε μια και το κομματι ειναι ωραιο.

Καλως εβαλες τα σολος γιατι ηταν σουπερ.

Μας ξεκινησες ομορφα τη μερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ ωραίο.  8)

 

Μερικές παρατηρήσεις...

'Οταν βάζεις το ezdrummer να κάνει break, πρόσθεσε ένα crash πιατίνι στο "ένα" του επόμενου μέτρου.

 

Το μπάσο είναι κάπως θαμμένο στη μίξη, στήνεις αυτί για να το ακούσεις και πάλι δεν καταλαβαίνεις τι ακριβώς παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Altone τον τίτλο τον έβαλα κουτουρού.....,ευχαριστώ γιά το Yeaaahh!!! ;D.  Gvour σε όσα λες,έχεις δίκιο,εκτός από τα σόλο  :P.  Longshadow δεν ξέρω να προσθέτω ήχους στο ezdrummer,αντιγραφή-επικόλληση κάνω  :o. Το μπάσο το φοβάμαι ???,γι αυτό είναι χαμηλά στην ηχογράφηση. Ευχαριστώ πολύ παιδιά που μπήκατε στον κόπο να το ακούσετε και να γράψετε :)  Υ.Γ. Longshadow που το κατάλαβες βρε "θηρίο" ότι είναι το ezdrummer?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε "Τσιγάρε". :D

Φτιαχτικό και ωραίο. :)

Ρολλάρει πολύ καλά, και όντως καλά έκανες και έπαιξες σόλο, γιατί και πολύ όμορφο είναι (μου άρεσε πολύ το παίξιμό σου), και δένει πολύ καλά με το κομμάτι.

Αν δεν υπήρχε, κάτι θα μου έλειπε.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε παίχτη."Περίεργο" και εύθυμο.

Συμφωνώ με τα παιδιά.Αν κρατιόσουν και δεν έπαιζες τα σολάκια σου,προφανώς και θα μιλούσαμε για διαφορετικό κομμάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fusiongtr και Grey πρώτα απ'όλα ευχαριστώ πολύ γιά τα σχόλια  :),όσον αφορά τα 2 σόλο του κοματιού, επειδή είμαι "τεμπέλης" :P, είναι και τα 2 αυτοσχεδιασμοί, με 2-3 takes το καθένα και κατ'εμένα καθόλου πετυχημένα. Τώρα θα μου πείτε, γιατί δεν έγραψες άλλα? Εκείνη την στιγμή που τα έπαιξα-έγραψα μου άρεσαν, τώρα (πολύ αργά) που τ'ακούω, όχι.Το κομάτι το εμπνεύστηκα :P και έγραψα εχθές το απόγευμα με βράδυ, έπρεπε να το αφήσω και να το ακούσω μερικές φορές, βιάστηκα να το ανεβάσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι και τα 2 αυτοσχεδιασμοί, με 2-3 takes το καθένα και κατ'εμένα καθόλου πετυχημένα. Τώρα θα μου πείτε, γιατί δεν έγραψες άλλα? Εκείνη την στιγμή που τα έπαιξα-έγραψα μου άρεσαν, τώρα (πολύ αργά) που τ'ακούω, όχι.

Νομιζω σε ολους συμβαινει αυτο δηλ οταν τα ξανακους καποιες φορες δε σου φαινονται τοσο καλα,απ'την αλλη αν τα "πολυκουρασεις" μετα χανουν αυτο το κατι.

Ειναι πολυ ωραια,μην ακους τον εαυτο σου,ακου τους αλλους. ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου gvour έχεις απόλυτο δίκιο....αλλά καμιά φορά (πάντα?) πρέπει να είμαστε οι πιό σκληροί κριτές προς τους εαυτούς μας.Τάδε εφη Φώτης(cigaret13)!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου