Προς το περιεχόμενο

Δοκιμή οργάνων πριν απο αγορά απο e-shop


NemOOO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλους και σε όλες....

 

Λοιπόν ενας φίλος θέλει να αγορασει μετα απο κάποια χρόνια μια σοβαρή κιθάρα....

 

Αποφάσισε ότι η http://www.thomann.de/de/fender_52vintage_telecaster.htm του αρέσει....(βασικά αν έχετε καμιά αλλη πρόταση περι παρόμοιας κιθάρας στα ίδια χρήματα...θα είναι ευπρόσδεκτη....)

 

Είχε πάει λοιπόν στον Στόλλα στην Πάτρα και ρώτησε αν μπορούσε να δοκιμάσει μια αντίστοιχη χρηματικά κιθάρα και του είπαν πώς όχι...

 

Μήπως ξέρετε που μπορεί να την δοκιμάσει γιατι σκέφτεται σοβαρά να την αγοράσει...?

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν τον άφησαν να την δοκιμάσει...Ούτε κάποιους ακριβούς ενισχυτές......

 

Μπορεί να την αγοράσει και αν δεν του αρέσει να την επιστρέψει μέσα σε ένα μήνα και να πάρει τα λεφτά του πίσω.

 

Είσαι σίγουρος...

 

¶...Επίσης πρέπει να πώ ότι δεν ήταν ενήλικας αρα μήπως αμα παει με γονείς η με τον καθηγητη του λέμε τώρα τον αφήσουν....?

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α....Οκ...Αλλά θα γίνει μπέρδεμα....Και δε νομίζω να έχει την άνεση και την όρεξη για να γίνει κάτι τέτοιο...

 

Τέσπα...Ξέρετε που αλλού στην Αθήνα έχει Fender ?

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γνωμη μου είναι ότι δεν είναι ευκολο αυτή την κιθάρα να την βρεί σε μαγαζί εύκολα για να την δοκιμάσει.

 

Χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση, μερικά μαγαζιά που θυμάμαι ...

 

Καγμάκης (Εμ.Μπενάκη)

Διαμαντόπουλος (Σόλωνος)

GuitarStore (Εξάρχεια, μου είπαν που αλλα δεν θυμαμαι τον δρόμο)

Κουρμπής (Ιπποκράτους, νομίζω )

Μεταλο..κατι (Χ.Τρικούπη, δίπλα στο Zozef)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τον άφησαν να την δοκιμάσει...Ούτε κάποιους ακριβούς ενισχυτές......

 

Αυτο το δικαίωμα το έχει ο πωλητής;;Εγώ απο όσο ξέρω όχι.

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν από 2 μήνες δοκίμασα στο στόλλα μία malmsteen strat,american deluxe tele και μία jackson ssl3 και δεν είχα κανένα προβλημα με τον πωλητή. Μπορούσα να δοκιμάσω ό,τι ήθελα.(είχαν και μια 70s strat αλλα δεν είχα χρόνο).Δεν νομίζω οτι έχει το δικαίωμα να σου αρνηθεί ο πωλητής να δοκιμάσεις και στη τελική δεν έχεις λόγω να αγοράσεις αν σου το αρνηθεί, αλλά στην Ελλάδα μερικοί νομίζουν οτι σου κάνουν χάρη που σου πουλάνε!

Τέλος πάντον ας περάσει μια βόλτα ο φίλος σου από καγμάκη και μεταλλίδη μήπως και τη βρει και αν δεν είναι τυχερός μπορεί να δοκιμάσει μια american deluxe tele, εμένα μου άρεσε πολύ.(δεν έχω παίξει με πολλές tele οπότε δεν έχει και μεγάλη βαρυτητα η γνώμη μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου