Προς το περιεχόμενο

Επιλογή λαμπάτου 15-50 Watt


jimker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους.Ψαχνω για λαμπατο combo 15-50 watt με τα εξης χαρακτηριστικα.1 η 2 καναλια το πολυ,χωρις εφε και να εχει πολυ καλο καθαρο καναλι το οπoio θα χρησιμοποιειται ως βαση για πεταλια γιατι θελω να διαμορφοσω τον ηχο μου απο αυτα.Μερικα παραδειγματα που μου τραβηξαν την προσοχη(απο youtube) .laney cub12,jet city 2112 rc mk2,vht special 12/20,bad cat cougar 15,blackstar ht 20 ή 40 kai bogner alchemist 2x12.απο ολους αυτους μου εκαναν εντυπωση ο vht 12/20 kai o bogner alchemist(ειδικα αυτος).Θα ηθελα καποιες αποψεις σχετικα με τους παραπανω ενισχιτες η με αλλους παρεμφερης π εχετε δοκιμασει κ σας αρεσαν.οσο για το budget ειναι περιπου 600-700 αλλα αν υπαρχει και κατι που αξιζει λιγο παραπανω το βλεπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μερικα παραδειγματα που μου τραβηξαν την προσοχη(απο youtube) .laney cub12,jet city 2112 rc mk2,vht special 12/20,bad cat cougar 15,blackstar ht 20 ή 40 kai bogner alchemist 2x12.απο ολους αυτους μου εκαναν εντυπωση ο vht 12/20 kai o bogner alchemist(ειδικα αυτος).Θα ηθελα καποιες αποψεις σχετικα με τους παραπανω ενισχιτες η με αλλους παρεμφερης π εχετε δοκιμασει κ σας αρεσαν.

 

Πέρνα πρώτα από το ψαχτήρι - όλοι αυτοί έχουν συζητηθεί κατά κόρον. Ή αλλιώς πήγαινε στο Google και γράψε site:noiz.gr kosmikh_agaph  (όπου "kosmikh_agaph" βάζεις όποια λέξη θες για ψάξιμο στο φόρουμ).

 

 

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι εκει το budget σου γιατι δεν κοιτας τα κλασικα κ αγαπημενα πεντακαθαρα Fender μοδελα...

 

http://www.thomann.de/gr/fender_blues_junior_iii.htm

 

http://www.thomann.de/gr/fender_reissue_blues_deluxe_gitarrencombo.htm

 

Ακουσα προσφατα και τον Laney που αναφερεις και μ αρεσε παρα πολυ !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τις προτασεις μεχρι τωρα.θα ηθελα να βαλω αλλη μια παραμετρο οχι απολυτα υποχρεοτικη.να εχει 2χ12 μεγαφωνα για περισοτερο headroom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα 2 μεγάφωνα δεν θα σου εξασφαλίσουν περισσότερο headroom από το ένα. Αν το μεγάφωνο είναι το ίδιο, θα παραμείνει ίδιο και το headroom. Μονάχα η ένταση θα είναι κατά τι μεγαλύτερη (σκέψου αναλογικά πόσο δυνατότερα ακούγονται δυο τενόροι αντί για έναν).

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου