Προς το περιεχόμενο

Αγορα Replicas


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έλειψα μερικές ωρίτσες και κάποιοι υπέρμαχοι των μαϊμούδων ξεσπάθωσαν...

Είναι αυτοί του στυλ....

Παίρνω clopy fender με 200 ευρώ και είμαι Roy Buchanan...

Αγοράζω μαιμου lacoste και πουλάω μούρη στο Κολωνάκι...

Κατεβάζω clopy τραγούδια τζάμπα... και να πάνε να πνιγούν όσοι μόχθησαν γι' αυτά....

και γενικότερα γιατί να πληρώσω την εταιρεία που χτυπιόταν καμμιά 100αριά χρόνια για να χτίσει ένα brand name αφού τουλάχιστον στο επίπεδο του πουλ μουρ... καθαρίζω με "ψίχουλα"...

Μάλιστα οι ίδιοι κάνουν και ιδεολογία το συγκεκριμένο θέμα για να μην θεωρούνται και κλέφτες που αγοράζουν από κλέφτες.... οπότε τις βαπτίζουν και ποιοτικές.... και ξεμπέρδεψαν....

Ε ρε γλέντια !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 135
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αλήθεια πιστεύεις ότι μετά την ψύχραιμη και τεκμηριωμένη τοποθέτηση του Π&Ν, προσέθεσες κάτι ουσιαστικό με την δική σου;

Η θες γλέντια ντε και καλά;

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχεις αυτοχριστεί ως μοναδικός αξιολογητής των post... αλλά αν είναι να έχουμε γλέντι δεν έχω πρόβλημα !

Απλά και μόνο απαντώ έμμεσα και άμεσα σε ορισμένα post προηγούμενα που με είχαν (και εμένα) ως στόχο...

Αν έχεις πρόβλημα... πες απλά συμφωνώ με τον τάδε σε ότι και αν πει και ξεμπέρδεψες...

Και κάτι ακόμη... συμμετέχω στο θέμα από την απαρχή του... θα μου ήταν πολύ εύκολο να γράψω ένα λογίδριο και να ξεμπερδέψω... Αλλά σε ένα ζωντανό forum υπάρχει ο λόγος και ο αντίλογος.... Διαφορετικά ας γράψει ο καθένας μια έκθεση ιδεών και ας σε βάλουμε αξιολογητή στο τέλος για το ποιος πήρε τον καλύτερο βαθμό !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφορετικά ας γράψει ο καθένας μια έκθεση ιδεών και ας σε βάλουμε αξιολογητή στο τέλος για το ποιος πήρε τον καλύτερο βαθμό !!!

Συγγνώμη αλλά κόπηκες.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν θα σε ορίσω δάσκαλό μου... κόψε με όσο θες.

Προς το παρών πάψε να αυτορίζεσαι και να αυτοχρίζεσαι....

γιατί απλά αυτοαναλώνεσαι !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν θα σε ορίσω δάσκαλό μου... κόψε με όσο θες.

Προς το παρών πάψε να αυτορίζεσαι και να αυτοχρίζεσαι....

γιατί απλά αυτοαναλώνεσαι !!!

 

Ενταξει ρε φιλε, εισαι γαματος, δεν λεω, με γνωσεις και τα σχετικα, αλλα χαλαρωσε λιγο. Δεν νομιζω οτι ειναι τυχαιο οτι σε εχουν ολοι στην μπουκα. Ενταξει, εισαι γαματος, το καταλαβαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ πάλι... πότε μπήκες και δεν σε κατάλαβα ? Εδώ γράψαμε ένα βιβλίο σχόλια και την μοναδική φορά που είπες να γράψεις κάτι... έγραψες κάτι απλά για να μου την πεις ??? Άποψη έχεις ή απλά και εσύ συμφωνείς με κάποιους από τους προλαλήσαντες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά υπάρχει μια ορισμένη ομάδα χρηστών που δεν γράφει καν την άποψή της για το θέμα....

Αρέσκεται απλά στο να την λέει στους άλλους...

Δεν υπάρχει χειρότερο είδος...

Ακόμη και αυτοί που διαφωνούν έχουν μια άποψη και την τεκμηριώνουν όπως νομίζουν. Όπως άλλωστε και αυτί που συμφωνούν...

Αυτοί όμως που δεν εκφέρουν καν άποψη θυμίζουν αγώνες ποδοσφαίρου προηγούμενων δεκαετιών.... ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.

Υπήρχαν αυτοί που πλακωνόταν υπέρ του ολυμπιακού και αυτοί που πλακωνόταν υπέρ του παναθηναϊκού... αλλά και οι άλλοι που απλώς πήγαιναν για να "παίξουν ξύλο" χωρίς να υποστηρίζουν κάποια από τις 2 ομάδες !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η πλάκα είναι ότι το παληκάρι που ανοιξέ το θρεντ δεν έχει πει κουβέντα για τπτ ,στα τέτοια του ,σίγα μη σκιστεί για μια κινέζα.

Στο διαταυτα λοιπόν.Ο καθένας σύνφωνα με την τσέπη του και τι γουστάρει ας πάρει ότι όργανο γουστάρει απο κίνα απο αμέρικα απο τον Αρη με ότι λόγκο γουστάρει.Πάντως η ποικιλία σε χρώματα και συνδιασμούς απίθανους με λίγα φράγκα μόνο στον κινέζο βρίσκεις.Και τα όργανα όπως όλα πέρα απο τον ήχο περνάνε και από το μάτι νομίζω.Δεν λέω ότι είμαι υπερ ή κατά ρέπλικας αλλά για καποιόν που δεν τα΄χει είναι μια χαρά νομίζω.Αν τα είχα έγω λέξη δεν θα γραφα σε αυτό το θρεντ ,μόνο θα διάβαζα και θα γελούσα, μέτα θα κούμπωνα την καστομ τελε στο vibrolux και θα έριχνα και δυο δωδεκάμετρα για τον φουκάρα κινέζο που δουλέυει για ψίχουλα για να συντηρηθει , για ναρχονται μέτα κάτι αλάνια και να σκίζονται αν αυτος ετρίψε καλά τα τάστα ή όχι.

Μάλον ξέφυγα τώρα και λέω ότι ναναι.Μην παρεξήγηθει κάνεις,μιλαώ γενικά και δεν την λέω πονηρά σε κανέναν.Πάντως το όλο θρεντ είχε την πλάκα του.Λευτερια στην Κινα.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου