Προς το περιεχόμενο

Partscaster, Asian Upgraded ή Hi-End?



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Fiesta red είναι!

 

 

μπάααα το έχω ξεπεράσει εδώ και καιρό! Τώρα με ξενερώνει όταν βλέπω το λόγκο πάνω!

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

 

Δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο από ένα ολόγυμνο headstock! :lol:

 

Χμμμμ...antouan πού είσαι? Για πες στον κύριο αν υπάρχει κάτι καλύτερο από ένα ΟΛΟΓΥΜΝΟ headstock.... :lol: :lol: :lol:

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ασιάτισσα αλλά προτιμώ να είναι φορτωμένη από μαμά με όλα τα ωραία πραγματάκια, όπως η Epiphone Boneyard LP που πήρα με 570 Ευρώ όταν οι μαγνήτες κοστίζουν 300 Ευρώ από μόνοι τους!

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ένα καλό σετ ΔΑΧΤΥΛΑ παίζεις καλά ακόμα και σε ... plastocaster ...

Πάντως προτιμώ και εγώ τις ... set neck ασιάτισσες... πώς έλεγε αυτή η διαφήμιση "καμία σχέση με τις άλλες"; 8)

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην περίπτωσή μου δε χωράει δεύτερη συζήτηση μιας και ο φίλτατος Earendil φρόντισε να γράψει την απάντηση για μένα πρίν από μένα!!! :lol: :lol: :lol:

 

Και καλά έκανε...!!!:D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην περίπτωσή μου δε χωράει δεύτερη συζήτηση μιας και ο φίλτατος Earendil φρόντισε να γράψει την απάντηση για μένα πρίν από μένα!!! :lol: :lol: :lol:

 

Και καλά έκανε...!!!:D

 

Σιγά μη σου τη χάριζα...

 

Τί λες όμως για τις υπόλοιπες περιπτώσεις; Θέλω μια γνώμη. Θα φλέρταρες με την Ασιάτισσα ή θα πήγαινες στο...ρετιρέ;

 

(Δεν υποτίθεται ότι γλυκοκοιτάς σκαφάκια τύπου 335; Θα πρέπει να έχεις άποψη...Αυριανή σου κιθάρα είναι...) :lol: :lol:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που με φοβίζει στις ... Ασιάτισες είναι ότι δεν υπάρχει σταθερή ποιότητα. Μπορεί πχ μία να βγει καλή και μία να είναι για πέταμα...

 

Παρόλα αυτά έχω την Κορεάτικη Squier 51 η οποία είναι πολύ καλό κομμάτι.

 

Επίσης, όντως "φλερτάρω" με τις Johnson (ειδικά μετά το post του Fleamail) και με βλέπω κάποια στιγμή να το ... ρισκάρω ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης' date=' όντως "φλερτάρω" με τις Johnson (ειδικά μετά το post του Fleamail) και με βλέπω κάποια στιγμή να το ... ρισκάρω ;)[/quote']

 

Ρε σύ χαλάρωσε! :lol: :lol:

 

Σε λίγο δεν θα χωράς μέσα στο σπίτι :lol: :lol: :lol:

 

 

:lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που με φοβίζει στις ... Ασιάτισες είναι ότι δεν υπάρχει σταθερή ποιότητα. Μπορεί πχ μία να βγει καλή και μία να είναι για πέταμα...

 

Σταθερή ίσως όχι, σταθερά ανοδική όμως ναι.

 

Βασικά για να μην καρδιοχτυπάς παίρνεις Epiphone ρε αδερφέ... :mrgreen:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως είμαι τις άποψης fender, gibson, prs κλπ ως πιο οικονομικές. Αν υπάρχει άνεση οικονομική και χρόνου μπορεί κάποιος να ψαχτεί για φτιαχτές. Οι κινέζικες είναι αν θες να ψωνίσεις το σχήμα και όχι την κιθάρα π.χ. κάποιος μπορεί να γουστάρει μια flying V σαν δεύτερη κιθάρα για την φάση η να θέλει μια hollow χώρις να δώσει δυο περιουσίες. Και επισης θεωρώ την αγορά μιας ακριβής και γνωστής κιθάρας επένδυση και όχι έξοδο.... Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου