Προς το περιεχόμενο

Αγορά μεταχειρισμενου synthesizer - workstation


ex-ΑΓΓΕΛΟΣ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 444
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Καλοριζικο βαρα του στο ψαχνο  ;)

 

Χαχαχαχα... Του Ρίχνω αλλά δε καταλαβαίνει.. Μάλλον είμαι λίγος για την "φαντομιτσα" μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aντε χτυπα το κι αυτο και θα εισαι Jet για πολλα χρονια. ;D

 

Waterfall k.... Στέρεψε η πηγή.... Χάλασε και το pc μου τώρα... Κολλημένος ο επεξεργαστής πάνω στην motherboard... Από τύχη άλλο τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ cyclops... Δε ξέρω τι να πω... Δε μπορώ να διανοηθώ σε τι επίπεδο πρέπει να βρίσκεσαι για να μη σου φτάνουν οι δυνατότητες αυτού του οργάνου ώστε να το πουλήσεις.. Πολλοί μπορεί να μην τις γνωρίζουν κιόλας... Υποθέτω... Εγώ ακόμα ψαχουλευω και βρίσκω συνέχεια...

 

Κι εγώ συνέχεια γκρινιάζω για το Fantom-G μου (το επόμενο μοντέλο από το δικό σου), ότι δεν έχει το ένα, δεν έχει το άλλο, αλλά δεν το πουλάω με την καμία. Είναι φοβερό εργαλείο.

 

Καλορίζικο το X6, σου έχει και 3 SRX καρτούλες ταμάμ ο φίλος που σου το πούλησε. Ό,τι πρέπει. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ συνέχεια γκρινιάζω για το Fantom-G μου (το επόμενο μοντέλο από το δικό σου), ότι δεν έχει το ένα, δεν έχει το άλλο, αλλά δεν το πουλάω με την καμία. Είναι φοβερό εργαλείο.

 

Καλορίζικο το X6, σου έχει και 3 SRX καρτούλες ταμάμ ο φίλος που σου το πούλησε. Ό,τι πρέπει. ;)

 

Ποιες είναι οι διαφορές τους? Να φανταστώ είναι αρκετές... Περιληπτικά τις σημαντικότερες ανέφερε μου... Είχαν και αρκετή χρηματικη διαφορά αν θυμάμαι καλά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιες είναι οι διαφορές τους? Να φανταστώ είναι αρκετές... Περιληπτικά τις σημαντικότερες ανέφερε μου... Είχαν και αρκετή χρηματικη διαφορά αν θυμάμαι καλά..

Καλύτερη ποιότητα σήματος (AD/DA μετατροπείς), αρκετά μεγαλύτερη οθόνη, πολύ περισσότερα εφέ (22 μονάδες ταυτόχρονα), χρήση USB sticks για αποθήκευση, σύνδεση USB για ποντίκι (για χρήση όπως στον υπολογιστή), είσοδος πυκνωτικού μικροφώνου με Phantom power, είσοδος με προενίσχυση για κιθάρα/μπάσο, 128 midi tracks, 24 audio tracks, μεγαλύτερη μνήμη για φόρτωση δειγμάτων, 8 sliders 4 knobs, χρήση σαν 2in-2out USB κάρτα ήχου, κλπ κλπ κλπ.

Περισσότερα δε μου έρχονται αυτή τη στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου