Προς το περιεχόμενο

Αγορά μεταχειρισμενου synthesizer - workstation


ex-ΑΓΓΕΛΟΣ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιποοοοον... Μετά από οοοοολη αυτή τη συζήτηση... ΚαΙ τόσο ψάξιμο.... Έγινε η αγορά... Αν δείτε τις τελευταίες αγγελίες στο

Noiz θα καταλάβετε τι αγορά έκανα... Πιστεύω είναι καλή επιλογή.. Μιας και ο "mox" μας έκανε λουπες... Σάββατο πρωί μου είπαν θα το έχω.... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 444
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

..ντοκουμέντα με την παραλαβή θέλουμε.Και καλοπαιγμένο φίλε,να το ευχαριστηθείς.

Καλές μουσικές παραγωγές!

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ ιδιαιτέρως Κώστας για την βοήθεια σου, όπως και όλα τα παλικάρια που βοήθησαν waterfall k , axtarmas, foxxx, χναρακη... Και τον φίλο μου cos_dr εννοείται..  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δείτε τις τελευταίες αγγελίες στο Noiz θα καταλάβετε τι αγορά έκανα...

Δεν μας λες κατευθειαν τι αγορασες τελικα? Δεν ειναι δα και μυστικο της NASA.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε φιλε waterfall δεν είναι και τόσο δύσκολο πρώτο πρώτο είναι στις αγγελίες... Αν και μετά από τόση συζήτηση θα μπορούσε να ήταν μυστικό της NASA.. ROLAND FANTOM X6 ... Με κάποιες + κάρτες srx.. Πιστεύω είναι καλά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Καλόπαιχτο. Το πήρες σε πάρα πολύ καλή τιμή, τιμή κρίσης θα έλεγα. Ουσιαστικά αγόρασες τις κάρτες και το όργανο το πήρες δώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλόπαιχτο. Το πήρες σε πάρα πολύ καλή τιμή, τιμή κρίσης θα έλεγα. Ουσιαστικά αγόρασες τις κάρτες και το όργανο το πήρες δώρο.

 

Ευχαριστώ... Μόλις το είδα κατευθείαν πήρα τηλέφωνο.. Αφού πήρα πριν να ρωτήσω τον Κώστα ..να παρω τη γνώμη του ενώ παρέλειψα να του πω κάποιες λεπτομέρειες  ;D ... Και μου είπε χτύπα το...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου