Προς το περιεχόμενο

Αγορά μεταχειρισμενου synthesizer - workstation


ex-ΑΓΓΕΛΟΣ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άναψέ το. Βάλε ακουστικά. Ανέβα χρωματικά όλο το κλαβιέ.Δες την οθόνη αν είναι οκ και φωτεινή.Και γύρνα τον encoder να μην τζογάρει.

Τα κουμπιά πάτησέ τα να δεις ότι λειτουργούν.Δεν είναι πολλά.

 

Δεν θα έχει προβλήματα το όργανο!

Τα Roland είναι σκυλιά! Ο Χναράκης εδώ είναι να σου πει.

Μην ανησυχείς.

Σαν καινούριο λέει ότι είναι.Για να το γράφει, έτσι μάλλον θα είναι.Κανει μπαμ αν ειναι προβληματικό το όργανο. Φθορές, ξεβάμματα, τρίζει, οθόνη τρεμοπαίζει, τα πλήκτρα δεν έχουν ευαισθησία.

 

 

Θα πάω σήμερα να τους πω ότι θα μου έρθει ένα τάδε δέμα αύριο πρωί και θέλω να το δοκιμάσω ενώ έχω και την άδεια του πωλητή.... Αφού είναι και γνωστοί.. Κώστα θα δοκιμάσω αυτά που είπες φιλε..και  Όσες εξόδους μπορώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 444
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Το πήρα το κορίτσι μου... Τι να πω..τα λόγια περιττά... Θα το ξενυχτισω σήμερα.. Δε μπορώ να βάλω φοτο.. Λογικα επειδή είμαι από το κινητό.. Το απόγευμα θα ανεβάσω....  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβοοοοοο, άντε να ζήσετε και καλούς απογόνους  ;D Θέλουμε να δούμε φωτό και από μπρός και από πίσω  :o ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα το κορίτσι μου... Τι να πω..τα λόγια περιττά... Θα το ξενυχτισω σήμερα.. Δε μπορώ να βάλω φοτο.. Λογικα επειδή είμαι από το κινητό.. Το απόγευμα θα ανεβάσω....   ;D

 

Καλορίζικο και καλόπαιχτο!

Ετσι ακριβώς,το είχα κάποτε το όργανο στο στούντιο και έκανα παπάδες.

Το Fantom X έχει φοβερές δυνατότητες παραμετροποίησης των ήχων(waveforms)

Και με τη βοήθεια της μεγάλης του οθονης(οχι σα του XP 50 που μου έβγαιναν τα ματάκια μου ;D)θα κάνεις πιστεύω θαύματα,ξέρω τι σε λέω...Οταν είδα την αγγελία σοβαρά μου έκανε κλικ να το χτυπήσω,αλλά μετά είδα το sold...αλλά απ'την άλλη ανάσανα... (το πάθος βλέπεις):D

Πιστεύω έκανες από της καλύτερες αγορές.Τυχερέ... :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ωραία φωτάκια  ;D

Φόρτωσε και μιά φωτογραφία στο background και είσαι o.k.  :D

Αυτά για αρχή. Μετά αρχίζουν τα σοβαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζuper φαινεται, "του κουτιου" που λενε. :) Μπραβο ρε Αγγελε, εκανες πολυ καλη αγορα σε πολυ καλη τιμη. ;)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι πραγματικά σαν καινούριο.. για να μην πω καινούριο και φαν υπερβολικς.. θα ανεβάσω και άλλες φωτογραφίες γιατί από το κινητό τώρα είναι ζόρικα τα πράγματα... είμαι πραγματικά εντυπΩσιασμενος από το όργανο ... Σας ευχαριστώ πολύ ολους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου