Προς το περιεχόμενο

Αγορά μεταχειρισμενου synthesizer - workstation


ex-ΑΓΓΕΛΟΣ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν πας παντως για roland fantom να πας για το g που ειναι πολυ πιο προσφατο απο το χ και εχει και μεγαλυτερη οθονη που θα σε βολεψη καλυτερα (μιας και δεν θες κατι ποιο παλιο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 444
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δυστυχώς φίλε foxxx ο τύπος με το mox δεν σηκώνει το τηλ.

Χθες μίλησα με ενα παλικάρι σχετικό με το θέμα και μου πρότεινε το m50 ,το είδα και δε μου άρεσε να πω την αλήθεια. Τώρα αυτή τι στιγμή δεν έχω κάποιο στο νου μου.. Παρακολουθώ τα μεταχειρισμένα του νοιζ αλλά τπτ μέχρι τώρα. Το nord lead τι κατηγορία είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 700 ευρώ maximum που θα βρω fantom g... 

:-X

Πολύ δύσκολο το βλέπω..

 

Oκ 700 ταβανη δηλαδη  ;D μην βιαστης βασικα τα εχεις δει απο κοντα τα εχεις ακουσει?

τα nord δεν ειναι workstation ειναι μονο synthesizer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το m50 όπως και το m3 δίνει έτοιμο interface σε daw και πάει μάσω usb δεν χρειάζεσαι midi καλώδιο γιατί δεν το ξανακοιτάς? αφού daw κυρίως θες να δουλέψεις.

 

αλλιώς έχε υπομονή για κάποιο motif...

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι Φιλε. Δεν έχω δει καν fantom g... Αλλά και πάλι αν είχα τα χρήματα θα το έπαιρνα χωρίς να το δοκιμάσω.. Δεν έχω διαβάσει κάτι αρνητικό για το g..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Σταύρο για το motif es αν εννοείς μου το έχουν προτείνει τα παιδιά πιο πάνω. Νομίζω ότι είναι λίγο παλιό φίλος μια και είναι του 2003.. Ξέρω ότι με τα λεφτά που διαθέτω δύσκολα θα παίξει κάτι σε motif xs ή σε fantom g... Εκεί ξεκαθαρίζει το τοπίο λίγο και ξέρεις που πας δε πρόκειται να πάρεις κάτι και να το μετανιώσεις..  Το pc3le7 που είχα βρεί ήταν καλή ευκαιρία πιστεύω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παρακολουθώ τα καταστήματα foxxx ..πάντα κοιτάω τι παίζει σε καινούριο.. Γιατί βλέπω κάτι αγγελίες τρελές.. Fantom g7 1400€ και g8 1300 αν θυμάμαι καλά... Υπάρχουν κάποιες ευκαιρίες που πιστεύω ήταν το pc3le7 δε ξέρω νομίζω ότι είναι "σοβαρό" όργανα το είχα βρεί στα 650 και δε συγκρίνετε με το m50 .. Δε το έχω δοκιμάσει όμως το pc3le οπότε είναι υποκειμενικη η άποψη μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου