Προς το περιεχόμενο

Ioannidis music production - Rock Saxxx


operator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αξιολογότατο απο όλες τις απόψεις. Εχουν ηχογραφηθει πολυ καλες στιγμές, εχουν ενορχηστρωθεί άρτια, τα rock blues θεματα σας τοσο αρμονικα δεμενα, τα οργανα εκτος των πιο απλοϊκων πληκτρικων ηχων που θα μπορουσα να πω οι αδικούν το υπόλοιpα αψογα εκτελεσμενα τουλαχιστο οσων ακουσα και αυτο επιβεβαιωνει το γεγονος οτι με ευχαριστησε απο την πρωτη ακροαση χωρις να επισημανω κατι αρνητικο μιας και οταν ακουω ενα κλιπ στο noiz περαν της γενικοτερης απολαυσης προσπαθω να το αναλυσω και τεχνικα, (οπως ολοι φανταζομαι)

 

Παρολο το σχολιο μου για τα πλήκτρα, λογω των υπολοιπων στοιχειων ακομα και τα πληκτρα δεν ενοχλούν πραγματικα , καθονται σωστα.

 

αν και πρεπει στο ανεβασμα του βιντεο αν ακουω καλα το bitrate σου να εχει "φτωχύνει", αυτο αν εχω δικιο σημαινει οτι η original ηχογραφηση θα ειναι και πιο ποιοτικη, αν και τα αυτια μου ειναι σημερα κουρασμενα.

 

Τελος "παραγωγικά" γιατι πιστευω οτι και αυτο σε ενδιαφερει, τιμας το home studio σου που χαρη σε εσενα αποδίδει εξαιρετικα τα δέοντα. (Ο ιωαννίδης δεν είσαι? λολ )

 

Αυτη ειναι η δικη μου γνωμη.

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αξιολογότατο απο όλες τις απόψεις. Εχουν ηχογραφηθει πολυ καλες στιγμές, εχουν ενορχηστρωθεί άρτια, τα rock blues θεματα σας τοσο αρμονικα δεμενα, τα οργανα εκτος των πιο απλοϊκων πληκτρικων ηχων που θα μπορουσα να πω οι αδικούν το υπόλοιpα αψογα εκτελεσμενα τουλαχιστο οσων ακουσα και αυτο επιβεβαιωνει το γεγονος οτι με ευχαριστησε απο την πρωτη ακροαση χωρις να επισημανω κατι αρνητικο μιας και οταν ακουω ενα κλιπ στο noiz περαν της γενικοτερης απολαυσης προσπαθω να το αναλυσω και τεχνικα, (οπως ολοι φανταζομαι)

  Thanks Cos_dr....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου