Προς το περιεχόμενο

Μαρτάκης και Κβαντομηχανική


blue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραιο. Οχι μονο το ειδα, αλλα στο καπακι ειδα και τον Κυριακο Γεωργιου στο εκπληκτικο "Παιζεις" σε μουσικη και στιχους του τεραστιου Παρι.

 

Το ότι ο μπασίστας έχει για amp, ενισχυτή για κιθάρα και ο κιθαρίστας ενισχυτή για μπάσο, τι να σημαίνει;

Σημαινει οτι οι συγκεκριμενοι μουσικοι ειναι πολυ μπροστα και ψαχνουν να βρουν νεο ηχο για τα οργανα τους. Και ο Jon Lord εκει στα 70s συνεδεε το Hammond του με εναν Marshall για να κανει τον ηχο του πιο σκληρο, κατι ηξερε. 8)

 

Τι έχει να πεί το CERN για όλα αυτά;

Tι να (μας) πει και το CERN? Δεν παρακολουθεις εκπομπες του Τουλάτου μου φαινεται. ::) Αφου το ειπε καθαρα ο δασκαλος: "Οι τυποι (του CERN) ειναι εντελως ασχετοι"... ;D

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Telika to wah apo mprosta i apo pisw peite mou agwniw

 

ΥπομΟUni, υπομouni, έγινε ο πωπός μας νινί+ο πωπός είναι το νινί του μέλοντος, έτσι λέει ο σοφός λαός, αλλά δεν ξέρω αν έχει σχέση με το που θα μπει στη σειρά το γουά

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο το κομματι σου Blue ,εξακολουθω να επιμενω οτι επρεπε να σκασεις μυτη στο κλιπ με Gitane Guitar,πεδιλο τυπου ΖΙΓΚ ΖΑΓΚ,λευκο σαλβαρι ,δερματινο γελεκακι & κοκκινο φακιολι...με το καρω πουκαμισο ,την κιθαρα τυπου I rapped a virgin and sacrificed her to Glooth ,το τζηνακι στυλ  Γαρδελης και τα All Star του παππου σου εισαι σαν Πακιστανος μαγειρας σε φτηνο tandoori  στο East End που πηρε Σαββατιατικη εξοδο....για να παει να φαει στα Μακ Ντοναλντς, δεν γινονται ετσι οι δουλειες φιλως...

 

Τιποτα δεν σε εμαθε ο Λακης?

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Telika to wah apo mprosta i apo pisw peite mou agwniw

 

Μπορεις να το κανεις τρενακι, να παρεις δυο...ενα απο μπροστα και ενα απο πισω.

Ελπιζω να βοηθησα.

Εγω το κορους το μαρσαλ θα το κρατησω τελικα και δεν θα το πουλησω.

Ευχαριστω για την βοηθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μαρτάκης είναι σωματίδιο ή κύμα; Είναι μποζόνιο ή φερμιόνιο;

 

Ο Μαρτάκης αναλόγως με την ενεργειακή του κατάσταση, δηλαδή αν είναι στα χάι του ή αν έχει τα μπλουζ, αλλάζει και μορφή μεταξύ σωματιδιακής ή κυματικής. Αλλά ως αναγνωρισμένη παγκόσμια σταθερά είναι παντού, και έχει υπάρξει παντού σε όλα τα πιθανά ενδεχόμενα του πολυσύμπαντος, παρελθοντικά και μελλοντικά. Με άλλα λόγια, προϋπήρχε, υπάρχει και θα εξακολουθήσει να υπάρχει. Ίσως μάλιστα μαζί με τον Θεό να αποτελεί την μοναδική παγκόσμια (και ας μου επιτραπεί να πω πανανθρώπινη, αγαπητοί φίλοι) σταθερά που παρακάμπτει το ενδεχόμενο της μη ύπαρξής του. Ούτως ή άλλως, κατά μια ευρέως αποδεκτή έννοια ο Μαρτάκης είναι θεός. Είναι ο Θεός? Αυτό εξαρτάται από τις προσωπικές θρησκευτικές πεποιθήσεις του καθενός.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μαρτάκης αναλόγως με την ενεργειακή του κατάσταση, δηλαδή αν είναι στα χάι του ή αν έχει τα μπλουζ, αλλάζει και μορφή μεταξύ σωματιδιακής ή κυματικής. Αλλά ως αναγνωρισμένη παγκόσμια σταθερά είναι παντού, και έχει υπάρξει παντού σε όλα τα πιθανά ενδεχόμενα του πολυσύμπαντος, παρελθοντικά και μελλοντικά. Με άλλα λόγια, προϋπήρχε, υπάρχει και θα εξακολουθήσει να υπάρχει. Ίσως μάλιστα μαζί με τον Θεό να αποτελεί την μοναδική παγκόσμια (και ας μου επιτραπεί να πω πανανθρώπινη, αγαπητοί φίλοι) σταθερά που παρακάμπτει το ενδεχόμενο της μη ύπαρξής του. Ούτως ή άλλως, κατά μια ευρέως αποδεκτή έννοια ο Μαρτάκης είναι θεός. Είναι ο Θεός? Αυτό εξαρτάται από τις προσωπικές θρησκευτικές πεποιθήσεις του καθενός.

 

φιλως, το κλειδωσε το θεμα ο ndnikola αλλα εγω καταφερα και το πουλησα το μαρσαλ. Το πηρε ο συναδερφος τριτεκνος ο κρητικος παραπανω ειδες?!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου