Προς το περιεχόμενο

Iron Man Driven to Tears


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ καλή φωνή ο Robert Downey Jr. Δεν το περίμενα.

 

https://www.youtube.com/watch?v=jy2-B4Wl8WI

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο RD Jr. είναι το κερασάκι στην τούρτα. Το όλο περφόρμανς της μπάντας είναι διαγαλαξιακού επιπέδου. Απολαυστικό.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Σαν να τραγουδά ο sting μου φάνηκε ο ρομπερτ(πάλι θα κράξω ή μάλον πω την γνώμη μου).Δεν ξέρω τελικά αν μου άρεσει να ακούω τέτοια μουσική ή τέτοιες μπάντες ,που είναι όλοι κεφάλια και παίκτες με την μεινστριμ μουσικούλα τους και τις γκόμενες στο βάθος να κάνουν φωνητικά(μόνο τους stones γουστάρω σε αυτό για ευνόητους λόγους).Τώρα ο Στινγ δεν μου άρεσε πότε ,ούτε με τους police(ακού όνομα για μπάντα.μακριαααααααα) ούτε και με τα δικά του.Σόρυ αν είμαι oftopic εδώ.Και οι allman brothers πχ ήταν γαμάτη μπάντα αλλά μέσα μου έιναι αλλιώς από το να μαζέψω την all star team.But that's just me.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιερόσυλε γείτονα (Johnny.T) τώρα την έβαψες ;D ;D ;D καλύψου και περίμενε επιθέσεις ;D προσωπικά και μένα δεν μου άρεσε ποτέ ο sting.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Σαν να τραγουδά ο sting μου φάνηκε ο ρομπερτ(πάλι θα κράξω ή μάλον πω την γνώμη μου).Δεν ξέρω τελικά αν μου άρεσει να ακούω τέτοια μουσική ή τέτοιες μπάντες ,που είναι όλοι κεφάλια και παίκτες με την μεινστριμ μουσικούλα τους και τις γκόμενες στο βάθος να κάνουν φωνητικά(μόνο τους stones γουστάρω σε αυτό για ευνόητους λόγους).Τώρα ο Στινγ δεν μου άρεσε πότε ,ούτε με τους police(ακού όνομα για μπάντα.μακριαααααααα) ούτε και με τα δικά του.Σόρυ αν είμαι oftopic εδώ.Και οι allman brothers πχ ήταν γαμάτη μπάντα αλλά μέσα μου έιναι αλλιώς από το να μαζέψω την all star team.But that's just me.

 

Κρυβε λογια....θα αρχισουν να σου λενε οτι γιαυτο σου...μαυρισε η οθονη του pc...επειδη βριζεις....τα θεια ;D ;D ;D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρώ ότι έχει μεγαλύτερο ενδιαφέρον να παρακολουθώ τα νύχια μου να μεγαλώνουν παρά να ακούω Sting. Άσε που έχει και πιο πολύ σασπένς. ΟΜΩΣ, ο Robert είχε πραγματικά πολύ ωραία φωνή, προφανώς το 'χει ο άνθρωπας.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλως τυχαίως, έχει αυτή τη στιγμή στο OTE Tv συναυλία του Sting στο Βερολίνο με κλασσική ορχήστρα...απλά καταπληκτικές ενορχηστρώσεις ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου