Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ναι αλλά θα πρέπει να γράφουν όλοι greekglish.

Γιατί; Εγώ γράφω ελληνικά και στο MSN. ;)

 

BTW, τις δύο φορές που μπήκε chat στο Noiz δεν πήγε και πολύ καλά. Την πρώτη φορά επειδή είχαν προκύψει θεματάκια με κάποια μέλη και τη δεύτερη επειδή απλά δεν το χρησιμοποιούσε σχεδόν κανείς.

Αν πρόκειται λοιπόν να βάλουμε τον admin στη διαδικασία να ξαναβάλει chat στο site, καλύτερα να είμαστε σίγουροι ότι θα το τιμήσουμε. :)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσωπικά πιστεύω πως δεν θα λειτουργήσει το chat. Θα φορτώσει την σελίδα 1ον και 2ον ποιος να το χρησιμοποιεί? Κάθε πότε μαζευόμαστε ταυτόχρονα πάνω από 20 άτομα στο forum? Βέβαια τώρα είναι καλοκαίρι οπότε μπορούμε να το κοιτάξουμε τον χειμώνα που θα έχουμε και απαρτία...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί; Εγώ γράφω ελληνικά και στο MSN. ;)

 

Bad joke attempt, sorry ;)

 

BTW, τις δύο φορές που μπήκε chat στο Noiz δεν πήγε και πολύ καλά. Την πρώτη φορά επειδή είχαν προκύψει θεματάκια με κάποια μέλη και τη δεύτερη επειδή απλά δεν το χρησιμοποιούσε σχεδόν κανείς.

Αν πρόκειται λοιπόν να βάλουμε τον admin στη διαδικασία να ξαναβάλει chat στο site, καλύτερα να είμαστε σίγουροι ότι θα το τιμήσουμε. :)

 

Μέχρι πρότινως θα έλεγα ναι να βάλουμε, αλλά νομίζω πως όντως δεν έχει και πάρα πολύ νόημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως θα ήταν καλή ιδέα γιατί έτσι θα γινόταν μια αποσυμφόρηση του φόρουμ από spam φαινόμενα τύπου τσατ (στα καλά του καθουμένου εκτροχιασμοί με inside jokes για Τσέχες, Κίνα, τι-πήρες-πάλι-φίλε-μου, Apple fanboys, το πανκ αφρόγαλα του βασιλΗά κλπ).

 

Μην με παρεξηγήσετε, πιστεύω ότι είναι πολύ θετικό που το φόρουμ είναι τόπος συνάντησης που εξυπηρετεί την ανάγκη επικοινωνίας ανθρώπων και την χαλάρωσή τους, και αυτό θα το βοηθούσε το τσατ - ίσως αρχικά να ήταν καλύτερο να έμενε ανοιχτό πχ. για ορισμένες ώρες και μόνο κάθε Τρίτη και ΠΣΚ.

 

Το μειονέκτημα είναι ότι σιγά-σιγά θα χανόταν το ενδιαφέρον στο ίδιο το φόρουμ μιας και όλη η προσοχή θα γυρνούσε στο τσατ, με αποτέλεσμα ίσως τελικά να ευτελιζόταν και το Νόιζ σαν Νόιζ...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου