Προς το περιεχόμενο

Με τι ξυρίζεστε?


ex-Ritchie77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως στο θέμα έχουν παρεισφρήσει σαμποτούρς οι οποίοι φιτιλιάζουν το κλίμα χωρίς να έχουν δικαίωμα δεδομένου ότι ξυρίζονται με playmobil και μπαϊγκόν.

  • Λυπάμαι 1
  • Χαχα 2

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Γένια δεν έχω και δεν αφήνω, τα γένια μου βγαίνουν πολύ αργά. Κάποιος μπορεί σε 3-4 μέρες να έχει γένια, εγώ για το ίδιο θα χρειαζόμουν μια-δυο βδομάδες. Μ'αρέσει να φαίνομαι ελαφρώς αξύριστος, οπότε ξυραφάκια και κόντρες δεν με αφορούν. Γένια είχα αφήσει δυο φορές στη ζωή μου, τη μία στον στρατό (είχα βγάλει χαρτί γιατρού ότι το "τριχωτό του προσώπου" μου πάσχει και καλά από κάτι, κι αυτό γιατί βαριόμουν να ξυρίζομαι) και την άλλη στο lockdown, εκεί πραγματικά ήμουν σαν ναυαγός. Και επειδή τα γένια μου είναι θεόσκληρα σαν μπατανόβουρτσες, εκεί τα χρειάστηκε ακόμα και η μηχανή για να τα κόψει. 

 

image.png.8fda9221a4e6a233c8455b7bdec38bc1.png

 

Anyway, over & out. Συνεχίστε.😎

Στ αριστερά ο Ίαν Γκίλαν με DP και δεξά ο Ιαν Γκίλαν με Ρακιτζή

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Waterfall-K είπε

''στον στρατό (είχα βγάλει χαρτί γιατρού ότι το "τριχωτό του προσώπου" μου πάσχει και καλά από κάτι, κι αυτό γιατί βαριόμουν να ξυρίζομαι)''

 

Πες το ντε ότι από αυτούς ήσουνα..  🤠

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Maple είπε

Πες το ντε ότι από αυτούς ήσουνα..  🤠

Καλό μου παιδί,🧒 αν ποτέ καθόσουν στη μονάδα ανεπιθυμήτων που ήμουν για  μία (1) μόνο εβδομάδα (και όχι για 22 μήνες που κάθισα εγώ), δεν θα έπαιρνες απλά χαρτί για το ξύρισμα, θα πήγαινες κατευθείαν για "τρελόχαρτο" και θα γύρναγες σπίτι σου με το χαμόγελο στη φάτσα και το Ι5 στο χέρι.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Καλό μου παιδί,🧒 αν ποτέ καθόσουν στη μονάδα ανεπιθυμήτων που ήμουν για  μία (1) μόνο εβδομάδα (και όχι για 22 μήνες που κάθισα εγώ), δεν θα έπαιρνες απλά χαρτί για το ξύρισμα, θα πήγαινες κατευθείαν για "τρελόχαρτο" και θα γύρναγες σπίτι σου με το χαμόγελο στη φάτσα και το Ι5 στο χέρι.

 

 

Koμμάντο με μούσια? 

 

fidel.thumb.webp.eb50621cba4e24623a2c33f059bcc764.webp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Καλό μου παιδί,🧒 αν ποτέ καθόσουν στη μονάδα ανεπιθυμήτων που ήμουν για  μία (1) μόνο εβδομάδα (και όχι για 22 μήνες που κάθισα εγώ), δεν θα έπαιρνες απλά χαρτί για το ξύρισμα, θα πήγαινες κατευθείαν για "τρελόχαρτο" και θα γύρναγες σπίτι σου με το χαμόγελο στη φάτσα και το Ι5 στο χέρι.

Επιβεβαιώνω, ήμασταν μαζί τότενες στο Βιετνάμ, μάλιστα ακούγαμε σμοκ ον δε γότερ, όταν ξυρίζαμε το κιτρινιάρη τον Χο Τσι Μινχ. Άλλες εποχές

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Καλό μου παιδί,🧒 αν ποτέ καθόσουν στη μονάδα ανεπιθυμήτων που ήμουν για  μία (1) μόνο εβδομάδα (και όχι για 22 μήνες που κάθισα εγώ), δεν θα έπαιρνες απλά χαρτί για το ξύρισμα, θα πήγαινες κατευθείαν για "τρελόχαρτο" και θα γύρναγες σπίτι σου με το χαμόγελο στη φάτσα και το Ι5 στο χέρι.

 

Κι εσύ? Κι εγώ, υπαξιωματικός στην Υδρογραφική Υπηρεσία του Π.Ν 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Καλό μου παιδί,🧒 αν ποτέ καθόσουν στη μονάδα ανεπιθυμήτων που ήμουν για  μία (1) μόνο εβδομάδα (και όχι για 22 μήνες που κάθισα εγώ), δεν θα έπαιρνες απλά χαρτί για το ξύρισμα, θα πήγαινες κατευθείαν για "τρελόχαρτο" και θα γύρναγες σπίτι σου με το χαμόγελο στη φάτσα και το Ι5 στο χέρι.

16 μήνες συνολικά εγώ μεν, 6 εκ των οποίον (βαρύς χειμώνας) σε τάγμα ανεπιθυμήτων και εγώ δε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Maple είπε

Koμμάντο με μούσια? 

Όχι, δυστυχώς. Αν ήμουν ειδικές δυνάμεις θα τράβαγα ζόρι 5-6 μήνες, μετά θα άραζα και θα απολυόμουν νωρίτερα, δεν θα με πήγαινε μέσο όρο 20+ μέσα/μισή έξω για 22 μήνες, δεν θα έτρωγα 160 μέρες φυλακή και δεν θα ζούσα σαν κωπηλάτης σε Ρωμαϊκή γαλέρα ως την τελευταία μέρα της θητείας μου. 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Vale Rossi είπε

Κι εσύ? Κι εγώ, υπαξιωματικός στην Υδρογραφική Υπηρεσία του Π.Ν 😀

Ταλκ (κάνει καλό στο ξύσιμο😄) 

  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου