Προς το περιεχόμενο

The Song of Black keys, το τραγούδι του Ιανουαρίου!


Παστίτσιός

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αποφάσισα εάν μου το επιτρέψει η υγεία μου και άλλα προβλήματα, να προσπαθήσω να συνθέτω ένα νέο μουσικό κομμάτι-τραγούδι κάθε μήνα του τρέχοντος έτους και στις 20 του μηνός να το ανεβάζω στο youtube!

Το 1ο κομμάτι λοιπόν μόλις ανέβηκε και ονομάζεται The song of black keys. Οι προσβολές, οι βρισιές, οι ειρωνίες και το φτύσιμο είναι καλώς αποδεχούμενα!  ;D

 

https://www.youtube.com/watch?v=mwlKiirZpzY

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποφάσισα να προσπαθήσω να συνθέτω ένα νέο μουσικό κομμάτι-τραγούδι κάθε μήνα του τρέχοντος έτους και στις 20 του μηνός να το ανεβάζω στο youtube!

Ενα κομματι καθε μηνα? Γιατι τετοια πρεμουρα ωρε Axtarma? Και γιατι θα το ανεβαζεις στο youtube καθε 20 του μηνα? chin2.gif

Θα σου ελεγα παντως να μην "αυτοαγχωνεσαι" με χρονικα ορια, ασε να (σου) βγει οτι βγει και οποτε βγει, δεν σε τρεχει και κανενας.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα κομματι καθε μηνα?

 

Λίγο είναι; Να το κάνω 2;  ;D

 

Και γιατι θα το ανεβαζεις στο youtube καθε 20 του μηνα?

 

Αρχικά έλεγα να το ανεβάζω την τελευταία μέρα κάθε μήνα αλλά επειδή όλοι οι μήνες δεν έχουν ισάριθμες μέρες, άλλοι κλείνουν στις 30 άλλοι 31 κ.λ.π. αποφάσισα να το κάνω στις 20 μιάς και όλοι οι μήνες έχουν 20 μέρες.  8)

 

Θα σου ελεγα παντως να μην "αυτοαγχωνεσαι" με χρονικα ορια, ασε να (σου) βγει οτι βγει και οποτε βγει, δεν σε τρεχει και κανενας.

 

Έχω ήδη αρκετές ιδέες που περιμένουν να κομματοποιηθούν (γίνουν μουσικά κομμάτια) και δεν υπάρχει κάποιος λόγος να μη σφίξω τον κώλο μου και να τα δημιουργήσω. Έτσι και αλλιώς δυσκοίλιος είμαι, σφίχτοκώλης όπως και νά'χει.  ;D ;D

 

Υ.Γ. Ελπίζω να μη μας φάει η λογοκρισία. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου