Προς το περιεχόμενο

[Windows] Vista: Τελική Ευθεία


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν... εδώ και 4 ώρες "τρέχω" στο φορητό μου τα Windows Vista (RC1), τα οποία είναι κάτι το απίστευτο!!!!!! Παρότι δεν περίμενα να με ενδιαφέρουν, οι άνθρωποι τα έχουν δώσει όλα και έχω πάθει τη πλάκα μου. Τι να σας λέω τώρα... θα με περάσετε και για βλαμένο...

 

Τέλος πάντων, ο λόγος για το ποστ, είναι η ιδιαίτερα πολύ και ιδιαίτερα καλή τζαζ και έθνικ μουσική που έρχεται με τα Vista σαν μερος του στάνταρ ρεπερτορίου για τον Windows Media Player 11 (κομάτια που δυστυχώς δεν περιλαμβάνονται όταν κατεβάζεις τον WMP για τα XP).

 

Ζητείστε από κάποιον που τα έχει, να σας γράψει τη μουσική σε ένα CD και θα με θυμηθείτε. Ακόμη καλύτερα, αν έχετε κάποιο βολικό PC, βάλτε τα Vista (η έκδοση θα λειτουργεί για κάμποσους μήνες και είναι νόμιμη) και... πάλι θα με θυμηθείτε.

 

:)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν... εδώ και 4 ώρες "τρέχω" στο φορητό μου τα Windows Vista (RC1), τα οποία είναι κάτι το απίστευτο!!!!!! Παρότι δεν περίμενα να με ενδιαφέρουν, οι άνθρωποι τα έχουν δώσει όλα και έχω πάθει τη πλάκα μου. Τι να σας λέω τώρα... θα με περάσετε και για βλαμένο...

 

για να σε ...τσιγκλίσω ( :D ) θα σου πω οτι ,απλά τρέχεις και εσύ μια (καλή) αντιγραφή ενός λειτουργικού συστήματος (mac osx)που οι mac users το χαίρονται εδώ και καιρό :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν... εδώ και 4 ώρες "τρέχω" στο φορητό μου τα Windows Vista (RC1)' date=' τα οποία είναι κάτι το απίστευτο!!!!!! Παρότι δεν περίμενα να με ενδιαφέρουν, οι άνθρωποι τα έχουν δώσει όλα και έχω πάθει τη πλάκα μου. Τι να σας λέω τώρα... θα με περάσετε και για βλαμένο...

[/quote']

 

 

Πες περισσοτερες πληροφοριες και δεν θα σε περασουμε για βλαμμενο........νομιζω οτι ολοι ενδιαφερονται μια και καποια στιγμη τα vista θα ειναι μονοδρομος . Eιδικα τωρα πολλα ακουγονται (και οχι παντα ευχαριστα) για τα νεα vista...

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες τώρα που ήρθε κάπως η κουβέντα....

 

Σκέφτομαι να μαζέψω φράγκα μετά τα χριστούγεννα και κοντά ανοιξη να πάρω το πρώτο μου Apple. Σκέφτομαι το ποίο φθηνό laptop MacBook....Κύριώς για το design και γιατί θέλω να δώ πως είναι....(Ξέρω ότι οι λόγοι που θέλω να πάρω mac σκίζουν...)...

 

Αξίζει ή τώρα που γίνανε core duo είναι μια η άλλη με τα Pc......?

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κύριώς για το design και γιατί θέλω να δώ πως είναι....(Ξέρω ότι οι λόγοι που θέλω να πάρω mac σκίζουν...)...

 

Μην ανησυχείς, όλοι γι' αυτούς τους λόγους τα αγοράζουν, είσαι στο σωστό κλίμα :) :) :) :) :) :) :)

 

Πέραν της πλάκας, δώστε μου λίγες ημέρες με τα Vista και θα προσπαθήσω να σας κάνω ένα full report. Επαναλαμβάνω πάντως ότι αξίζει τον κόπο να τα δείτε μόνοι σας (hint: τα δίνει ΠΟΛΥ γνωστό ελληνικό περιοδικό πληροφορικής).

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχω τσεκάρει.....Παλιότερα και δεν με ενθουσίασαν νασου πώ την αλήθεια....:lol:

 

Επιδή έχω δουλέψει λίγο σε Linux...Ομολογώ ότι είναι αρκετά επιρεασμένο απο εκέι (ειδικά το install)...Τώρα πίσω απο το gui τι τρέχει θα σε γελάσω...

 

Πάντως πρέπει να ομολογήσω ότι ήταν μια πολύ καλή προσπάθεια απο την Microsofτ...Πέρα απο την πλάκα....

 

Το μόνο που με τσάντισε λίγο ήταν ότι μερικά πράγματα εμειναν ίδια σπο τότε που βγήκαν τα 2000....Όπως το Wordpad και όλα τα βοηθήματα....

 

Μάλλον θα τα κσανακάνω install στον 3ο μου σκληρό γιατί μπορεί να είμαι πολύ προδιαθετημένος...σχετικα με την microsoft....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν... εδώ και 4 ώρες "τρέχω" στο φορητό μου τα Windows Vista (RC1)' date=' τα οποία είναι κάτι το απίστευτο!!!!!! Παρότι δεν περίμενα να με ενδιαφέρουν, οι άνθρωποι τα έχουν δώσει όλα και έχω πάθει τη πλάκα μου. Τι να σας λέω τώρα... θα με περάσετε και για βλαμένο...

[/quote']

 

Βγήκε η έκδοση RC2 που δεν είναι public αλλά δίνετε μόνο σε Beta testers η οποία είναι τόσο πλήρης και σταθερή που αυτή μάλλον θα είναι η τελική version.Μόλις την εγκαταστήσω θα σας πώ νέα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε η έκδοση RC2 που δεν είναι public αλλά δίνετε μόνο σε Beta testers η οποία είναι τόσο πλήρης και σταθερή που αυτή μάλλον θα είναι η τελική version.Μόλις την εγκαταστήσω θα σας πώ νέα...

 

Που βρήκες αυτή τη πληροφορία ή την ίδια την RC2 ;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου