Προς το περιεχόμενο

[Windows] Vista: Τελική Ευθεία


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.tweaktown.com/articles/965/

 

Και εγω θα τα κατεβασω και θα τα βαλλω αφου ετσι κι αλλιως παλι εχω σκοπο να κανω format...Αντε να δουμε τι εκαμε παλι ο Βασιλακης... 8)

XaMeNoS τα παιρνει ολα ! 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Που βρήκες αυτή τη πληροφορία ή την ίδια την RC2 ;

Είμαι Beta Tester μέσω κάποιων φίλων και μου έστειλαν την RC2 είναι σε DVD 2.5 Gb θα την εγκαταστήσω στο Laptop που είχα σκοπό να κάνω format.

 

Το μόνο πρόβλημα θά είναι οι drivers για κάποιες κάρτες που έχω όπως είναι η κάρτα ήχου Gina by Echo και η M-Audio Roland R-bus αλλά φαντάζομαι αργότερα να βγάλουν οι εταιρίες drivers και για τα Windows Vista.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθίστε στα ΧΡ ακόμα είναι νωρίς για πειράματα.Δεν βλέπουν ούτε το DVD απο το οποίο έκαναν εγκατάσταση.Ζητάνε drivers για όλα και που να βρείς drivers για Vista.Εξ άλλου από ότι πληροφορήθηκα κλειδώνουν σε 15 μέρες απο την εγκατάσταση......

 

Η γνώμη μου είναι Vista κι άστα...όπως λέμε Χ_στα κι άστα.

 

Επανεγκατάσταση στο Laptop XP Sp2 μιά χαρά δουλεύουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητάνε drivers για όλα

 

Απ'την άλλη, στο άρθρο http://www.tweaktown.com/articles/965/

διάβασα ότι δε χρειάστηκε να βάλουν κανένα driver (μόνο ενα update στην κάρτα γραφικών)...

 

Όχι ότι δε σε πιστεύω, αλλά μήπως κάτι δεν πάει καλά;...

 

(Αρχή είναι, βέβαια. Σιγά μην πήγαιναν όλα ρολόι...)

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την κάρτα γραφικών την βλέπει μια χαρά.Αλλά επειδή εγώ τους υπολογιστές μου τους θέλω για να φτιάχνω μουσική και δεν μου βλέπει τις 2 κάρτες ήχου (M-Audio Roland R-bus & Gina by Echo) τι να ζητήσω παραπέρα γραφικούλια και περιστρεφόμενες οθόνες?

Καλά είμαι με τα XP.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου