Προς το περιεχόμενο

Στα χέρια σου


atreu73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παράγκα πάψε να παρενοχλείς το καπιταλιστικό γουρούνι γιατί είπε θα μου κάνει αφιλοκερδώς παραγωγή σε κάποιο ένα καινούργιο τραγούδι μου.

Mustafank θα ήταν απρέπεια να μην τα ανέβαζα στο ηχοκλαούντιο αλλά πιάστηκα σήμερα να τρέχω στην παραλία, στην ομίχλη στον ήλιο και στην, ας το παραδεχτούμε,  μπόχα (ειδικά εκεί στον όμιλο πφφ ρε παιδί μου, θες μανταλάκια).  

Grey και Johnny αν και όταν θα είμαι έτοιμος για κάτι νέο απλά νομίζω θα μου βγει. Αν το πιέσω μάλλον θα έχω κάτι που θα μοιάζει με stillborn.

 

Σας ευχαριστώ όλους για την ακρόαση και για τα σχόλια.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράγκα πάψε να παρενοχλείς το καπιταλιστικό γουρούνι γιατί είπε θα μου κάνει αφιλοκερδώς παραγωγή σε κάποιο ένα καινούργιο τραγούδι μου.

 

 

Φίλως δεν περίμενα τέτοια πολιτική πωποτούμπα από σένανε ναούμ. Όλα για το χρήμα τη διασημότητα και τη γκλαμουριά το λεπόν, άτιμη κενωνία  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερμηνεύεις τις ουτως η άλλως εξαιρετικες δημιουργίες σου και στα οργανα και στη φωνη, με τετοιο τρόπο ωστε να αγγίζουν τους ακροατές βαθεία μέσα τους.

 

  Τοσο ωστε νίωθω πολλές φορές ανάξιος να σε συγχαρώ.

 

Biased, as an Atreu fun club's member, θα αρκεστώ στο να επαναλάβω το σχόλιο του ανθρώπου με τη μοναδική λάμψη

 

Ανάξιος να σε συγχαρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου