Προς το περιεχόμενο

Υπερτιμημένοι ενισχυτές υπάρχουν??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είπα να ξεκινήσω ένα post, τελείως υποκειμενικό για τον καθένα από εμάς έτσι για να γίνει κουβέντα.. Ποιους ενισχυτές ή εταιρίες ενισχυτών πιστεύετε ότι είναι υπερτιμημένοι κατά την δική σας άποψη? (αν υπάρχουν)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να ξεκινήσω ένα post, τελείως υποκειμενικό για τον καθένα από εμάς έτσι για να γίνει κουβέντα.. Ποιους ενισχυτές ή εταιρίες ενισχυτών πιστεύετε ότι είναι υπερτιμημένοι κατά την δική σας άποψη? (αν υπάρχουν)

Και γιατί να ξεκινήσεις τέτοιο γκρινιάρικο, αρνητικογενές (sic!) και bitchy thread όταν θα μπορούσες, αν βέβαια σε ενδιέφερε πραγματικά να μάθεις (και να μάθουμε) κάτι, να ξεκινήσεις κάτι του στυλ "ποιοί νομίζετε ότι είναι οι υποτιμημένοι (γνωστοί και ως sleepers) ενισχυτές κιθάρας;"

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί να ξεκινήσεις τέτοιο γκρινιάρικο, αρνητικογενές (sic!) και bitchy thread όταν θα μπορούσες, αν βέβαια σε ενδιέφερε πραγματικά να μάθεις (και να μάθουμε) κάτι, να ξεκινήσεις κάτι του στυλ "ποιοί νομίζετε ότι είναι οι υποτιμημένοι (γνωστοί και ως sleepers) ενισχυτές κιθάρας;"

 

Το οποίο θα γυρίσει πάλι ως δια μαγείας για υπερτιμημένους...οπότε... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι boutique κλώνοι?

 

Εγώ θα έλεγα οι κλωνοποιημένοι μάλλον. Δες πόσο έχει ένας Fender 57 Deluxe (5e3)

 

και B stock μάλιστα....http://www.thomann.de/gb/fender_57_deluxe_amp_b_stock_2.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι οι γαμάτοι ενισχυτές που δεν έχω τα λεφτά να αγοράσω.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Για τα δικά μου γούστα και τις δικές μου ανάγκες πάντα,θα πω ότι οποιοσδήποτε ενισχυτής κάνει πάνω από 1000 ευρώ και είναι μονοκάναλος είναι υπερτιμημένος! :) 8)

 

Χωρίς καμία διάθεση να προσβάλω ή να θίξω κανέναν.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω απορία: "Υπερτιμημένοι" όπως overpriced ή "υπεριτιμημένοι" "υπερεκτιμημένοι" όπως overrated;

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου