Προς το περιεχόμενο

Τι αξίζει να φέρω από Αμερική?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλημέρα παιδιά. Για επαγγελματικούς λόγους θα πρέπει να περάσω το καλοκαίρι στο New Jersey και σκεφτόμουν αν υπάρχει κάτι που να αξίζει να αγοράσω από εκεί και να το φέρω μαζί μου. Την προηγούμενη φορά που βρέθηκα Αμερική ήμουν New Mexico και με τις επισκέψεις μου στα διάφορα μαγαζιά απλά είδα μικρές προσφορές αλλά τίποτα που να αξίζει ιδιαίτερα. Για πείτε καμία γνώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 67
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Από κιθαριστικά εγώ προτείνω callaham guitar parts και κανένα μανικάκι musikraft ή warmoth.επίσης μαγνήτες van zandt.δε θα πάνε χαμένα και θα δώσουν και κέρδος αν πουληθούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας επισκεφτεί την Ν.Υ. αγαπητέ περί τας 2002 καταλογίζω στα υψηλότερα σφάλματά μου το γεγονός ότι δεν κατάφερα να φέρω πίσω μία υπέροχη σερβιτόρα εις γωνιακόν και εξαίρετο καφέ καταμεσής του Μπρόαντγούαιη. Ένα υπέροχο κολάζ φυλών είχε βρει την αψηλότερη σύνθεσή του στα χαρακτηριστικά εκείνης της υπέροχης δεσποινίδος καθώς η καταγωγή της κρατούσε από διάφορα και διαφορετικά όπως και αλλόκοτα μέρη του πλανήτη μας.

Αλίμονο η έλλειψη παρορμητικότητας και τα αξιολύπητα αγγλικά μου δεν μου επέτρεψαν να προεκτείνω την συζήτηση εις το καυτό θέμα της ερωτικής μετανάστευσης.

'Επνιξα λοιπόν τον καημό μου αγοράζοντας σχεδόν τα άπαντα του Bob Dylan σε πολύ καλή τιμή.

Μετά από χρόνια αγαπητέ κατέληξα να παντρευτώ μια Σερρέα που με δέρνει και με φωνάζει τεμπέλη που κάθεσαι στα φόρουμ όλη μέρα και δεν τραβάς να κάνεις καμιά δουλειά, κοπρίτη άχρηστε που τρως τα λεφτά μου.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από χρόνια αγαπητέ κατέληξα να παντρευτώ μια Σερρέα που με δέρνει και με φωνάζει τεμπέλη που κάθεσαι στα φόρουμ όλη μέρα και δεν τραβάς να κάνεις καμιά δουλειά, κοπρίτη άχρηστε που τρως τα λεφτά μου.

κάνε τη καρδιά σου πέτρα...και συνέχιζε να τρώς τα λεφτά της...Οι μουλάτες είναι αλλιώς ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας επισκεφτεί την Ν.Υ. αγαπητέ περί τας 2002 καταλογίζω στα υψηλότερα σφάλματά μου το γεγονός ότι δεν κατάφερα να φέρω πίσω μία υπέροχη σερβιτόρα εις γωνιακόν και εξαίρετο καφέ καταμεσής του Μπρόαντγούαιη. Ένα υπέροχο κολάζ φυλών είχε βρει την αψηλότερη σύνθεσή του στα χαρακτηριστικά εκείνης της υπέροχης δεσποινίδος καθώς η καταγωγή της κρατούσε από διάφορα και διαφορετικά όπως και αλλόκοτα μέρη του πλανήτη μας.

Αλίμονο η έλλειψη παρορμητικότητας και τα αξιολύπητα αγγλικά μου δεν μου επέτρεψαν να προεκτείνω την συζήτηση εις το καυτό θέμα της ερωτικής μετανάστευσης.

'Επνιξα λοιπόν τον καημό μου αγοράζοντας σχεδόν τα άπαντα του Bob Dylan σε πολύ καλή τιμή.

Μετά από χρόνια αγαπητέ κατέληξα να παντρευτώ μια Σερρέα που με δέρνει και με φωνάζει τεμπέλη που κάθεσαι στα φόρουμ όλη μέρα και δεν τραβάς να κάνεις καμιά δουλειά, κοπρίτη άχρηστε που τρως τα λεφτά μου.

 

 

Εγώ που παώ ήδη παντρεμένος τι να πω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που παώ ήδη παντρεμένος τι να πω?

 

O γάμος παύει να είναι ενεργός όταν έχεις διασχίσει ένα ωκεανό. Δεν το ήξερες;

 

Είναι γνωστό στο διεθνές δίκαιο ως "Τransoceanic statute of limitations".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O γάμος παύει να είναι ενεργός όταν έχεις διασχίσει ένα ωκεανό. Δεν το ήξερες;

 

Είναι γνωστό στο διεθνές δίκαιο ως "Τransoceanic statute of limitations".

 

Sounds perfect. Με χαροποιεί που έρχομαι σε επαφή με διαπρεπείς νομικούς μέσω του hobby μου. Έυγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O γάμος παύει να είναι ενεργός όταν έχεις διασχίσει ένα ωκεανό. Δεν το ήξερες;

 

Είναι γνωστό στο διεθνές δίκαιο ως "Τransoceanic statute of limitations".

 

s0239.gifs0239.gifs0239.gif

 

Από νομό σε νομό παίζει τίποτα ή πρέπει να πάρουμε τα βαπόρια; ;D

 

@οtto##  χτύπα καμιά Agile και άμα την βαρεθείς την πουλάς χωρίς να χάσεις ούτε cent.

 

http://www.rondomusic.com/electricguitar-ss6.html

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου