Προς το περιεχόμενο

Τι αξίζει να φέρω από Αμερική?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Τι μου θύμησες τώρα. Χαλβάδιαζα μία goldtop. 4η κιθάρα = άμεσο διαζύγιο?

Εξαρτάται από το WAF (Wife Acceptance Factor) της συζύγου σου. Αν είναι υψηλό δεν έχεις πρόβλημα. Διαφορετικά... LK ( ο κ. συνήγορος του Noiz)  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 67
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Πάρε σβάρνα όλα τα pawn shops που μπορείς να βρεις.  ;) Έτσι βρήκα -μεταξύ άλλων- ένα original TS808 που μετά από...παζάρια το πήρα με $40.00  ;D Το NJ (a.k.a. Garden State) είναι ωραία πολιτεία και έχει μερικά φανταστικά τοπία ειδικά στο Βορρά στα σύνορα με το Delaware.Επειδή μάλλον θα πας και καμιά βόλτα προς ΝΥ πήγαινε οπωσδήποτε στο Rudy's Music όπου θα σε αφήσουν να δοκιμάσεις ό,τι κιθάρα θέλεις,είτε κοστίζει $1,000,είτε $100,000 . Ο (ιδιοκτήτης) Rudy Pensa είναι και γαμώ τους τύπους και ευγενέστατος.

 

http://www.rudysmusic.com/

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε σβάρνα όλα τα pawn shops που μπορείς να βρεις.  ;) Έτσι βρήκα -μεταξύ άλλων- ένα original TS808 που μετά από...παζάρια το πήρα με $40.00  ;D Το NJ (a.k.a. Garden State) είναι ωραία πολιτεία και έχει μερικά φανταστικά τοπία ειδικά στο Βορρά στα σύνορα με το Delaware.Επειδή μάλλον θα πας και καμιά βόλτα προς ΝΥ πήγαινε οπωσδήποτε στο Rudy's Music όπου θα σε αφήσουν να δοκιμάσεις ό,τι κιθάρα θέλεις,είτε κοστίζει $1,000,είτε $100,000 . Ο (ιδιοκτήτης) Rudy Pensa είναι και γαμώ τους τύπους και ευγενέστατος.

 

http://www.rudysmusic.com/

 

Ναι εννοείται θα πάω. Ξέχασα να αναφέρω ότι από εκεί που θα μένω to New York city απέχει 50 λεπτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας επισκεφτεί την Ν.Υ. αγαπητέ περί τας 2002 καταλογίζω στα υψηλότερα σφάλματά μου το γεγονός ότι δεν κατάφερα να φέρω πίσω μία υπέροχη σερβιτόρα εις γωνιακόν και εξαίρετο καφέ καταμεσής του Μπρόαντγούαιη. Ένα υπέροχο κολάζ φυλών είχε βρει την αψηλότερη σύνθεσή του στα χαρακτηριστικά εκείνης της υπέροχης δεσποινίδος καθώς η καταγωγή της κρατούσε από διάφορα και διαφορετικά όπως και αλλόκοτα μέρη του πλανήτη μας.

Αλίμονο η έλλειψη παρορμητικότητας και τα αξιολύπητα αγγλικά μου δεν μου επέτρεψαν να προεκτείνω την συζήτηση εις το καυτό θέμα της ερωτικής μετανάστευσης.

'Επνιξα λοιπόν τον καημό μου αγοράζοντας σχεδόν τα άπαντα του Bob Dylan σε πολύ καλή τιμή.

Μετά από χρόνια αγαπητέ κατέληξα να παντρευτώ μια Σερρέα που με δέρνει και με φωνάζει τεμπέλη που κάθεσαι στα φόρουμ όλη μέρα και δεν τραβάς να κάνεις καμιά δουλειά, κοπρίτη άχρηστε που τρως τα λεφτά μου.

 

 

Το τυπώνω και το κάνω κάδρο!

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τυπώνω και το κάνω κάδρο!

 

Νομίζω πως ο συγκεκριμένος τύπος, αν το θέμα ετίθετο, περί του να φέρουμε εν αντικείμενο εκ Σερρών και ουχί από τας Αμέρικας, θα μας έλεγε το αυτό ανεστραμμένον. Πως δλδ πήγε, αλλά δεν τόλμησε να τη πέσει σε μια υπέροχη  Σερραία σερβιτόρα, γωνιακού μπουγατσοπωλείου, της οποίας η σκούφια κράταγε απ όλες τας φυλάς των βαλκανίων-ήτοι σερβοβουλγαροτουρκαλοπομακοελληνίδα και στο τέλος κατέληξε σε μια φουκαριάρια νευρωτική απ τη ΝΥ, που παρακολουθούσε σεχ εν δε τσίτι και είχε σιλικονάτο ζυβί και λωκό  ;D ;D ;D

 

Τελικώς το μόνο κοινό εις την ιστορίαν του φίλου μας, είναι πως την έπεσε στη πρώτη πλούσια κορασίδα που βρήκε ;D

 

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως ο συγκεκριμένος τύπος, αν το θέμα ετίθετο, περί του να φέρουμε εν αντικείμενο εκ Σερρών και ουχί από τας Αμέρικας, θα μας έλεγε το αυτό ανεστραμμένον. Πως δλδ πήγε, αλλά δεν τόλμησε να τη πέσει σε μια υπέροχη  Σερραία σερβιτόρα, γωνιακού μπουγατσοπωλείου, της οποίας η σκούφια κράταγε απ όλες τας φυλάς των βαλκανίων-ήτοι σερβοβουλγαροτουρκαλοπομακοελληνίδα και στο τέλος κατέληξε σε μια φουκαριάρια νευρωτική απ τη ΝΥ, που παρακολουθούσε σεχ εν δε τσίτι και είχε σιλικονάτο ζυβί και λωκό  ;D ;D ;D

 

 

;D ;D ;D

Σωστά ομιλεις, φιλε. Και γω τον συγκεκριμένον για τέτοιον τύπο τον κόβω.

Του τα επιτρέπω όμως ολα, γιατί με συγκίνησε με την Dylanοφιλία του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως ο συγκεκριμένος τύπος, αν το θέμα ετίθετο, περί του να φέρουμε εν αντικείμενο εκ Σερρών και ουχί από τας Αμέρικας, θα μας έλεγε το αυτό ανεστραμμένον. Πως δλδ πήγε, αλλά δεν τόλμησε να τη πέσει σε μια υπέροχη  Σερραία σερβιτόρα, γωνιακού μπουγατσοπωλείου, της οποίας η σκούφια κράταγε απ όλες τας φυλάς των βαλκανίων-ήτοι σερβοβουλγαροτουρκαλοπομακοελληνίδα και στο τέλος κατέληξε σε μια φουκαριάρια νευρωτική απ τη ΝΥ, που παρακολουθούσε σεχ εν δε τσίτι και είχε σιλικονάτο ζυβί και λωκό  ;D ;D ;D

 

Τελικώς το μόνο κοινό εις την ιστορίαν του φίλου μας, είναι πως την έπεσε στη πρώτη πλούσια κορασίδα που βρήκε ;D

 

 

 

 

χαχαχαχ  ;D ;D ;D

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΡΕΛΟ RESPECT

στο στόρυ με τη σερβιτόρα και τη κοκκινη μάστανκ που προτείνω ανεπιφύλακτα και εγώ να φέρεις, μιας που τυχαίνει να είναι το προσωπικό μου dreamcar, γενικότερα object (μετά τη Σκάρλετ Γιόχανσον).... ;)

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΡΕΛΟ RESPECT

στο στόρυ με τη σερβιτόρα και τη κοκκινη μάστανκ που προτείνω ανεπιφύλακτα και εγώ να φέρεις, μιας που τυχαίνει να είναι το προσωπικό μου dreamcar, γενικότερα object (μετά τη Σκάρλετ Γιόχανσον).... ;)

 

Άσε αυτή την τελευταία μην τη βάζεις στο στόμα σου, γιατί πρόσφατα εγκαστρώθη παρά του ετέρου ημίσεως (ένας βλάκας κακάσχημος, αλλά πλούσιος απ' ό,τι έμαθα - τι πρωτότυπο), οπότε καθίσταται πλέον - τουλάχιστον προς το παρόν - μη διαθέσιμη δια το κοινό των θαυμαστών της. Όταν με το καλό το ξεφουρνίσει το πιτσιρίκι, και πλέον συμπεριληφθεί στην κατηγορία των μιλφ, τα ξαναλέμε. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένας βλάκας κακάσχημος, αλλά πλούσιος απ' ό,τι έμαθα - τι πρωτότυπο

 

ναι ενω η Σκαρλετ δεν εχει να....φαει...

 

http://www.aceshowbiz.com/news/view/00052036.html

 

ασε...μαλλον τα ΚΡΥΦΑ του ταλεντα ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ...  ;D ;D (το ιδιο εχει παθει και η ΔΙΚΗ μου γυναικα που ειναι κουκλα και παντρευτηκε εμενα τον χοντρο καλλικαντζαρο ...που ειμαι και ΦΤΩΧΟΣ.. ;D)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου