Προς το περιεχόμενο

Τι αξίζει να φέρω από Αμερική?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν κοιτάξεις για κιθάρες , δες καμία musicman και καμιά carvin . Οι διαφορές με ευρώπη είναι απλά τεράστιες !

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 67
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μέχρι τώρα δε μπορώ να πω ότι έχω δει κάτι που να αξίζει πραγματικά τον κόπο. Μου φαίνονται πολύ ακριβά όλα. Άσε που με τα μεταχειρισμένα ειδικά ποτέ δεν ξέρεις. Οψόμεθα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

αν κοιτάξεις για κιθάρες , δες καμία musicman και καμιά carvin . Οι διαφορές με ευρώπη είναι απλά τεράστιες !

 

Η παραγγελία έγινε. Ήσουν σωστός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας επισκεφτεί την Ν.Υ. αγαπητέ περί τας 2002 καταλογίζω στα υψηλότερα σφάλματά μου το γεγονός ότι δεν κατάφερα να φέρω πίσω μία υπέροχη σερβιτόρα εις γωνιακόν και εξαίρετο καφέ καταμεσής του Μπρόαντγούαιη. Ένα υπέροχο κολάζ φυλών είχε βρει την αψηλότερη σύνθεσή του στα χαρακτηριστικά εκείνης της υπέροχης δεσποινίδος καθώς η καταγωγή της κρατούσε από διάφορα και διαφορετικά όπως και αλλόκοτα μέρη του πλανήτη μας.

Αλίμονο η έλλειψη παρορμητικότητας και τα αξιολύπητα αγγλικά μου δεν μου επέτρεψαν να προεκτείνω την συζήτηση εις το καυτό θέμα της ερωτικής μετανάστευσης.

'Επνιξα λοιπόν τον καημό μου αγοράζοντας σχεδόν τα άπαντα του Bob Dylan σε πολύ καλή τιμή.

Μετά από χρόνια αγαπητέ κατέληξα να παντρευτώ μια Σερρέα που με δέρνει και με φωνάζει τεμπέλη που κάθεσαι στα φόρουμ όλη μέρα και δεν τραβάς να κάνεις καμιά δουλειά, κοπρίτη άχρηστε που τρως τα λεφτά μου.

 

 

Δε δινεις καμια συντεταγμενη;

Δε γραφεις καμια διευθυνση;

Ετσι βρε αδερφε...να υπαρχει...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι εδώ θα βρεις κάτι που να σε ικανοποιεί.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρες Carvin τελικα?Ωραιος και μεγειά...οι Carvin ειναι καταπληκτικα οργανα(αν εξαιρεσεις ισως καμια φορα τους μαγνητες τους) και σιγουρα δεν θα το μετανοιωσεις ;).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρες Carvin τελικα?Ωραιος και μεγειά...οι Carvin ειναι καταπληκτικα οργανα(αν εξαιρεσεις ισως καμια φορα τους μαγνητες τους) και σιγουρα δεν θα το μετανοιωσεις ;).

 

Πήγα τουλάχιστον σε 10 μαγαζιά στη Νέα Υόρκη και δοκίμασα δεκάδες κιθάρες. Δε έγινε το κλικ με καμία (με μια δυο θεώρησα ότι ήταν κλοπή η τιμή). Εκεί που έκανα browsing στο ebay πέφτω πάνω σε αυτήν. Auction. Η τιμή που την πήρα είναι εξευτελιστική για αυτό το όργανο και ο τύπος που την πουλούσε ήταν εξαιρετικός. Η κιθάρα ήρθε με τέλειο setup και είναι κούκλα (το καπάκι από maple είναι τουλάχιστον 3 εκατοστά). Είχε κρατήσει και την απόδειξη αγοράς η οποία είχε 3 πλάσια τιμή.  

 

Οι μαγνήτες είναι μια χαρά βρομομαγνήτες. Τίποτα που να μη φτιάχνει με ΕQ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου