Προς το περιεχόμενο

Ibanez TSA5 Tubescreamer Amp


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά, χαλαρώστε. Πριν κάνει την προσφορά στα €98 ο Θωμάς η τιμή του ήταν κοντά σε αυτές που βλέπετε στα 2 ελληνικά μαγαζιά.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, χαλαρώστε. Πριν κάνει την προσφορά στα €98 ο Θωμάς η τιμή του ήταν κοντά σε αυτές που βλέπετε στα 2 ελληνικά μαγαζιά.

+1

αλλα πλεον ειναι μεγαλη διαφορα,παρεμπιπτοντως εκτος απο το ενσωματωμενο ts,με τι αλλο πεταλακι θα το ταιριαζατε σαν πακετο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100 ευρω λαμπάτος; αν ειχα λ7 τωρα θα το κοιταζα οπωσδήποτε... >:( Και να μη μ'αρεσε θα τον μεταπωλουσα στην ιδια τιμη στην τελική, σιγά μη δεν έφευγε

 

όχι, σύμφωνα με τον "χρυσό κανόνα"....  8) :P ;D ;D ;D (πλάκα κάνω, σόρι για το οφτόπικ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρυσός κανόνας είναι (αρχική) x 0,65; Τελευταία φορα που πούλησα ενισχυτή είχα κάνει στατιστική έρευνα στις αγγελίες του noiz και κάπου εκεί το'χα βγάλει  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χτες εδωσα την παραγγελια και εκει που ελεγε αμεσα διαθεσιμο,λαμβανω mail οτι θα παραλαβω μεχρι 15-5 (ετσι αλλαξαν και το status της παραδοσης),τωρα που το ξαναελεγξα γραφουν εως 22-4,αντε να δουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι

τελευταία κομμάτια και τυχερα

αν δεν μου ειχε ριξει κάποιος τη μηχανη μου κάτω και δεν είχα πληρώσει 350€ εκτακτα απο τη τσέπη μου, θα τον έκανα πακέτο με ένα άλλο απο τα τελευταία κομμάτια που έχει ο θωμάς, το m audio venom και θα ημουν χαρούμενος για το πάσχα..... :-\ :'(

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι

τελευταία κομμάτια και τυχερα

αν δεν μου ειχε ριξει κάποιος τη μηχανη μου κάτω και δεν είχα πληρώσει 350€ εκτακτα απο τη τσέπη μου, θα τον έκανα πακέτο με ένα άλλο απο τα τελευταία κομμάτια που έχει ο θωμάς, το m audio venom και θα ημουν χαρούμενος για το πάσχα..... :-\ :'(

αυτα τα γα.....να τα εκτακτα...... :-\

εν τω μεταξυ τους εστειλα mail για να δω τι παιζει και μου λενε συγγνωμη για την καθυστερηση αλλα το site ανανεωνεται καθε 24ωρες και οχι επι τοπου και επεσαν πολλες παραγγελιες μαζι κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου