Προς το περιεχόμενο

Spyros Delta - Van Halen - I'm The One - guitar cover


Spyros Delta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν νομιζω να κανω κατι αλλο προς το παρον.

Και να'θελα δλδ, αρχιζει παλι το τρεξιμο τωρα με την περιοδια (τωρα που γραφω περιμενω ετοιμος πακεταρισμενος, το αυτοκινητο να ερθει να με παρει), μετα εχω τις καθημερινες τα μαθηματα, δισκογραφια και περιμενω να γινουν αυτον τον καιρο, και προβες για ενα αλλο ισως project, για περιοδια σε usa.

Διακοπες και φορτιση μπαταριας, τελος.

Χρωσταω και του ανθρωπου με την μοναδικη λαμψη κατι κιθαρες σε ενα κομματι του, που σχεδον εχω τελειωσει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

δεν θα σου πω ένα ακόμα μπράβο για το clip (δεν το χρειάζεσαι άλλωστε) θα σου πω όμως επ ευκαιρία ότι σε θεωρώ έναν από τους καλύτερους session και ότι λυπάμαι που δεν έτυχε ποτέ να συνεργαστούμε...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω να κανω κατι αλλο προς το παρον.

Και να'θελα δλδ, αρχιζει παλι το τρεξιμο τωρα με την περιοδια (τωρα που γραφω περιμενω ετοιμος πακεταρισμενος, το αυτοκινητο να ερθει να με παρει), μετα εχω τις καθημερινες τα μαθηματα, δισκογραφια και περιμενω να γινουν αυτον τον καιρο, και προβες για ενα αλλο ισως project, για περιοδια σε usa.

Διακοπες και φορτιση μπαταριας, τελος.

Χρωσταω και του ανθρωπου με την μοναδικη λαμψη κατι κιθαρες σε ενα κομματι του, που σχεδον εχω τελειωσει.

 

 

Καλή επιτυχία σε ότι κι αν κάνεις.

Για μια ακόμη φορά εξαιρετικό παίξιμο.t2009.gif

 

Ποτε δεν ειναι αργα.

 

+1 κι από εμένα σε αυτό. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Χρωσταω και του ανθρωπου με την μοναδικη λαμψη κατι κιθαρες σε ενα κομματι του, που σχεδον εχω τελειωσει.

 

 

 Δεν ειμαι άξιος αγαπητέ μου να δεχτω τέτοια τιμη!!

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Δεν ειμαι άξιος αγαπητέ μου να δεχτω τέτοια τιμη!!

 

Καλησπερα απο Καλαματα.

 

Aν δεν ησουν αξιος ανθρωπε με την μοναδικη λαμψη, δεν θα σου ειχα ζητησει ο ιδιος εξαρχης, να συνεργαστουμε.

Απλα θελει ειδικη μεταχειριση γιατι ο τονος του κομματιου, δεν ειναι ιδανικος για νορμαλ κιθαρα για τα pow chords που χρειαζεται.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου