Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενο Multi-Effect


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να είμαι ειλικρινής, αφού χάσω κιλά και αφήσω μαλιά, κάπως έτσι φαντάζομαι τον εαυτό μου, να ψάχνεται όπως ο λεβέντης στο βίντεο.

 

Το ψιλο-φανταστηκα, σκεφτομουν μαλιστα οταν βρηκα το βιντεο να στο στειλω (προτου ανοιξεις το thread) μιας και ειχαμε μια συζητηση παλιοτερα για solo bass δισκους και ο τυπος εχει κανει καποιες αξιολογες προσπαθειες στο ειδος.

 

To Pod ειναι αξιολογο μηχανημα αλλα ειναι και ακριβο - εγω στη θεση σου θα επαιρνα κατι πιο μικρο σαν core ηχητικο module και μετα θα το περιστοιχιζα με μερικα πιο περιεργα rack μηχανηματα - καποιο looper, κανα παλιο reverb/delay, κανα περιεργο τυπου Lexicon Vortex...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όλα αυτά ψηφιακά δεν είναι;

Ή πλάκα μου κάνεις (πάλι);

Πλάκα ρε σου κάνω...εγώ είμαι της σχολής Larry Carlton..."μου αρέσει ό ήχος, δε με νοιάζει από που βγαίνει" ;D

...άσε που δεν έχω τίποτις αναλογικό  ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα ρε σου κάνω...εγώ είμαι της σχολής Larry Carlton..."μου αρέσει ό ήχος, δε με νοιάζει από που βγαίνει" ;D

...άσε που δεν έχω τίποτις αναλογικό  ;)

 

Πόσο παει η μηνιαία συνδρομή στη Μαραθώνιο Εναλλακτική Σχολή?

Ενδιαφερομαι σφόδρα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο παει η μηνιαία συνδρομή στη Μαραθώνιο Εναλλακτική Σχολή?

Ενδιαφερομαι σφόδρα!!

Για καλά παιδιά...δωρεάν!!!! ;D  Απλά πρέπει να έχεις Mac για να γίνεται η ζωή μας εύκολη...Ο Τρόλλευς έχει ;)

 

ΥΓ. Ψέματα...έχω ένα αναλογικό πετάλι, ένα Tech 21 California...αλλά το χρησιμοποιώ σπάνια

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στη θέση σου (αν η θέση σου είναι οτι εσύ είσαι εσύ ;D και οτι έχεις χρόνο να ασχοληθείς με κουμπιά/οθόνες/virtual συνδεσμολογίες κλπ) και δεδομένου οτι θέλεις όντως να διαθέσεις ένα σεβαστό ποσό, θα πήγαινα με πολλή φόρα για την τελευταία Boss GT. Προσωπική προτίμηση γιατί η gt6 μου έμαθε πολλά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στη θέση σου (αν η θέση σου είναι οτι εσύ είσαι εσύ ;D και οτι έχεις χρόνο να ασχοληθείς με κουμπιά/οθόνες/virtual συνδεσμολογίες κλπ) και δεδομένου οτι θέλεις όντως να διαθέσεις ένα σεβαστό ποσό, θα πήγαινα με πολλή φόρα για την τελευταία Boss GT. Προσωπική προτίμηση γιατί η gt6 μου έμαθε πολλά.

 

 

Υποθέτω ότι εννοείς την 100, οπότε η 100 έχει δύο ψήφους υπέρ της μέσω των π.μ. που δέχτηκα. Είναι όμως ικανή για fart-out ήχους; Όλο κάτι deep purplικούς πόρδους έχουν στα ντέμο που βρήκα και παρακολούθησα.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλο κάτι deep purplικούς πόρδους έχουν στα ντέμο που βρήκα και παρακολούθησα.

 

αυτό είναι το πρόβλημα με τα reviews μηχανημάτων που κάνουν τα πάντα. Ο καθε χρήστης ανεβάζει ένα πολύ μικρό κλάσμα των δυνατοτήτων και συνήθως με κακή ποιοτητα και παίξιμο. Γι αυτο κρατάω και μικρό καλάθι για την ιστορία με το axe fx που συζητήσατε νωρίτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου