Προς το περιεχόμενο

Jack White -The Lazaretto ULTRA LP


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 248
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

και στην τελική το βινύλιο είναι ωραίο, μεγάλο και στρογγυλό ενώ το flac είναι αόρατο.  

 

Μπορεί να αστειεύεσαι αλλά αυτό είναι το θέμα.

Αστειεύομαι μεν, προτιμώ το βινύλιο δε, για διάφορους λόγους, όχι απαραίτητα ηχητικούς (αν αυτό είναι το θέμα, γιατί ομολογώ ότι κάπου μεταξύ Γκάγκας και Hackett, την έχασα λίγο τη μπάλα :)).

 

 

Μεταξύ του φίλου και του μ@#νι@# πάντα προτιμώ το 2ο!

Πώς το προτιμάς το μαόνι σου; Μπρονζέ Ονδουρολατινοαμερικάνικο ή σοκολατί Αφρικανικό; ;D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί ομολογώ ότι κάπου μεταξύ Γκάγκας και Hackett, την έχασα λίγο τη μπάλα :)).

Λογικό...γιατί δεν διαβάζεις προσεκτικά!!!! ;D ;D

Η Gaga πάει με τον White και ο Hackett με τον άμπαλο τον Edge..και ο Ιggy μια κατηγορία μόνος του!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι για βράδυ το ξέρω αλλά....

Το χω ξαναποστάρει αλλά το αξίζει.

Ενα μικρόφωνο, μια κιθάρα, μια φωνάρα και μια ερμηνεία

Τώρα συγνώμη, αλλά συγκρίνεις χρυσό με τσόφλια από μύγδαλα.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστειεύομαι μεν, προτιμώ το βινύλιο δε, για διάφορους λόγους, όχι απαραίτητα ηχητικούς (αν αυτό είναι το θέμα, γιατί ομολογώ ότι κάπου μεταξύ Γκάγκας και Hackett, την έχασα λίγο τη μπάλα :)).

 

Εγώ από τη στιγμή που κυκλοφόρησε το πρώτο mp3 πέταξα όλους τους δίσκους μου σε μια αποθήκη. Τελευταία φορά που τους είδα είχαν στραβώσει ανεπανόρθωτα αλλά, τι να κάμουμε, αυτά συμβαίνουν με τα χειροπιαστά πράγματα.

 

Η Λαίδη είναι ταλεντάρα, που θα λεγε κι ο sf, και με κώλο φωτιά. Τι άλλο να ζητήσουμε;

 

Αουντιοκοστας αυτός ο Μπάκλευ έχει καμιά σχέση με την μπύρα; Το έσκισε το τραγουδάκι του Κόεν. Τίποτα άλλο δικό του έχεις; Κάτι πιο εκλεκτόν;

 

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβγαζε και ο Cave το τσουτσούνι του στη σκηνή? ;D

Μόνο αυτό δεν έβγαλε...το σταματάω όμως εδώ, γιατί φοβάμαι τον Superfunk :-[ :-X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι έκανε ο Cave και ο Iggy αλλά ο Lux έβγαζε και το τσουτσούνι και τον πωπό!  ;D

...άντε μετά να μαζέψεις τη Gaga...να αρχίσουν τα στοιχήματα....τι θα δείξει στην Αθήνα!!! ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου