Προς το περιεχόμενο

Jack White -The Lazaretto ULTRA LP


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για ποια εποχή μιλάτε για να ξέρω αναλόγως να εκνευριστώ ή να κουνήσω με νόημα το κεφάλι χαϊδεύοντας το πυκνό μου μούσι.

τη πρώτη φυσικά....είναι σαν να λές Deep Purple με ή χωρίς Blacmore ;) ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 248
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Υπάρχουν εξαιρετικά κομάτια και στις δύο περιόδους των Genesis. Οι οποίες βέβαια, δεν είναι δύο αλλά τουλάχιστον πέντε. Οι Cramps (απ' την άλλη) ταιριάζουν καλύτερα σε ασπρόμαυρα φιλμς.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον είμαι ο μόνος άνθρωπος στον κόσμο που δεν έχει πρόβλημα ούτε με τους Genesis, ούτε με τους Cramps. Μετά απ' αυτό, το ότι έχω πρόβλημα με τον Jack White, δεν είναι καλά νέα.

 

Δηλαδή να νιώθω καλά που δεν έχω πρόβλημα ούτε με τον White!  :)

 

Βέβαια, με το ασανσέρ δεν τα πάω τόσο καλά, μάλλον έχω κλειστοφοβία! Να το ψάξω?!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε δεν ειναι αργα, μην αγχωνεσαι. Για αρχη, κατσε και ακου/απολαυσε τα δυο παρακατω κομματια.

 

 

Φλαουτο?? :o :o :o

 

Μα....ΦΛΑΟΥΤΟ...? :o :o :o   ;D ;D

 

WTF? :P :P :P :-\ :'( ;D

 

Μαυρο χαλι Καταρακτη και τα δυο αλλα για ασανσερ εξαιρετικα.. ;D

 

Δεν μου εβαζες κανα DEEP PURPLE τουλαχιστον να γουσταρω τρελλα? :)

 

Επειδη παντως εχεις ΑΜΕΣΗ αναγκη ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ στη μουσικη ακου μερικα πραγματικα ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ για να στρωσεις...(ξεκιναω με τα βασικα για να γινεις... ΑΝΘΡΩΠΑΣ  ;D)

 

 

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια, με το ασανσέρ δεν τα πάω τόσο καλά, μάλλον έχω κλειστοφοβία! Να το ψάξω?!

Ναι. Χάνεις.

 

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φλαουτο?? :o :o :o

 

Μα....ΦΛΑΟΥΤΟ...? :o :o :o   ;D ;D

 

WTF? :P :P :P :-\ :'( ;D

 

Don't knock the flute. Ή όπως είπε κι ο μαύρος στον Κόναν: Το μυστικό του ατσαλιού αγαπητέ Κόναν βρίσκεται στο χέρι που το κραδαίνει.

 

 

 

 

 

Ω ρε όντιο τι μου θύμισες τώρα. Και το ασανσέρ να παίζει Νταλάρα "σαν βγω από αυτή τη φυλακή".

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα τους Jethro Tull για...καλο παραδειγμα μου τους εβαλες? ;D ;D

 

Αφου σου ειπα ρε αρχηγε μου.... ντεν μπορω το τεχνοροκ.... ;D

 

Ασε που το Φλαουτο το αντεχω μονο στις δισκαρες  του Βοσκοπουλου στα 70s.. ;D

 

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Don't knock the flute. Ή όπως είπε κι ο μαύρος στον Κόναν: Το μυστικό του ατσαλιού αγαπητέ Κόναν βρίσκεται στο χέρι που το κραδαίνει.

 

1:41

 

 

Ω ρε όντιο τι μου θύμισες τώρα. Και το ασανσέρ να παίζει Νταλάρα "σαν βγω από αυτή τη φυλακή".

 

Εγώ να δεις τι θυμήθηκα.....

Δύο παιδιά στο εξωτερικό, ο Forthflor και η Imsexstenstok.

Ούτε ένα γράμμα τα Χριστούγεννα δεν έχω στείλει ο αχρείος.....  :-[

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Θα ελεγα οτι Ο ΣουπερΦανκ με εψησε καργα με τις μουσικες του επιλογες,τοσο που θα του πασαρα και ενα τσιγαρακι να γουσταρουμε τις μουσικουλες.

 Το ασχετο ολων ειναι για μενα οι Cramps.Που κολανε οι cramps.Αυτοι ειναι ενα ειδος απο μονοι τους.Can your pussy do the dog..Ποιος θα ξαναγραψει τραγουδια με τοσο εμφανταστους τιτλους και ποτε θα ξαναυπαρξει μπαντα με τοσο σεξουλιαρα κιθαριστρια και τοσο παλαβο φροντμαν νεβερ.Βεβαια οταν πας να δεις τους cramps πας για να σοκαριστεις και να ακουσεις γνησιο καφρικο δωδεκαμετρο ροκ εν ρολλ,και οχι να αραξεις χαλαρα στην πολυθρονα του θεατρου και να απολαυσεις το μουσικο συνολο με τα ασανσερ οπως ειπατε καλη ωρα.Προτιμω το πρωτο και ο jack white μια χαρα ειναι και σαν δημιουργος και σαν παιχτης.SF μαζι σου ,βγαλε τα γκανια απο τις θηκες και βαρα τους αλυπητα.birthday party re LEME.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου