Προς το περιεχόμενο

Eurovision 2014


Προτεινόμενες αναρτήσεις

βρε ας κανουν στο κρεβατι τους οτι θελουν! το θεμα εδω ειναι οτι η τβ το πλασαρει σαν μοδα! παρε παραδειγμα τα καναλια καθημερινα! τα παιδια το βλεπουν σαν προτυπο.. ειναι σαν να βγαινω και να διατυμπανιζω αν ειμαι γκει η μπαι η δεν ξερω κ εγω τι... πραμα το οποιο δεν χρειαζεται να δινω αναφορα σε κανενα!

 

βγες τραγουδα κ τελος! τι θες να μας δειξεις κ τι μας νοιαζει στην τελικη!

Στα εφηβα παιδια φαινεται αλλιως ομως..

 

ασε το παιδι να βρει μονο του την σεξουαλικοτηττα του μην το εξαναγκαζεις με προτυπα για ειναι αρεστος και μοντερνος!

 

Καποτε θα με λεγανε ρατσιστη για αυτα που λεω τωρα βγαλανε κ καινουρια λεξη! ομοφοβικος λενε! ναι καλα λες και ειπα πως τους μισω κιολας.. αλλα η ταμπελα τσουπ...

 

τεσπα εγω ξερω και οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται (μιστερ ξερεις εσυ)

στα 36 μου χρονια μπορω κ αντιλαμβανομαι τα παιχνιδακια αυτα ειδικα απο ενα μεσο επιρροης σαν αυτο της τηλεορασης!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 396
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ας σταματήσει αυτή η καραμέλα με το "φυσιολογικό". Το οτι υπάρχουν μες τη φυση δεν συνεπάγεται οτι είναι φυσιολογικό. Άλλωστε και η φύση κάνει λάθη.  Τρανή απόδειξη είναι οτι για να αναπαραχθεί "φυσιολογικά" ο κοντσιτας πρέπει να υπάρχουν κάποιες "φυσιολογικες" προϋποθέσεις. Μην με σταυρωνετε,  απλα 1+1=2, ή οχι; Άλλο τι κάνεις στο κρεβάτι σου και άλλο αν αυτο το κάνεις κίνημα και θες να το επιβάλεις σαν "φυσιολογικό". Στο κάτω κάτω της γραφής,  κρίμα γιατί είμαστε σε ένα μουσικό forum, και το τραγούδι, ηταν από τα "καλύτερα" μες στο σωρό απο μπάζα.

Το κείμενό σου είναι γεμάτο ανακρίβειες που κάτι μου λέει ότι δεν βασίζονται σε επιστημονικά κριτήρια αλλά σε ηθικά. Για παράδειγμα, ναι, το (εταιροφυλοφιλικό) σεξ είναι ο τρόπος που επέλεξε η φύση για να αναπαραγόμαστε. Υπάρχουν στρέιτ άνθρωποι που δεν θέλουν να κάνουν παιδιά. Και αυτό είναι επιλογή, αντίθετα με την ομοφυλοφιλία που, όπως είπε ο JJ, δεν είναι. Είναι και αυτοί μη φυσιολογικοί; Και η στάση σου απέναντί τους θα ήταν εξίσου επικριτική με αυτή απέναντι στους ομοφυλόφιλους;

 

Στο bold, συμφωνούμε.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ η τηλεόραση κάνει τα παιδιά μας αδερφές;

Αυτό είναι;

 

Οχι απαραιτητα αλλα σιγουρα τα κανει να συμπεριφεροντε σαν αδερφες! να ασχολουντε δλδ με κατινιες κ ασημαντα πραγματα ενω καθημερινα διακυβεύεται  το ιδιο τους το μελλον (βλεπε ειδησεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι απαραιτητα αλλα σιγουρα τα κανει να συμπεριφεροντε σαν αδερφες! να ασχολουντε δλδ με κατινιες κ ασημαντα πραγματα ενω καθημερινα διακυβεύεται  το ιδιο τους το μελλον (βλεπε ειδησεις)

 

Δηλαδή οι ομοφυλόφιλοι ασχολούνται μόνο με κατινιές και ασήμαντα πράγματα. Σε αντίθεση με τους ετεροφυλόφιλους που όλη την ημέρα  ασχολούνται με το μέλλον της ανθρωπότητας;

:o :o :o :o

 

Ωχ Θεέ μου... :-X

 

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν μικρά παιδιά κάνετε βρε!

 

Ξέρετε πριν πόσα χρόνια πρωτοειπώθηκε ότι το μούσι είναι ο φερετζές? ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρετε πριν πόσα χρόνια πρωτοειπώθηκε ότι το μούσι είναι ο φερετζές? ;D ;D ;D

Το μουστάκι είναι ο φερετζές του φιούστη

 

Παλιομοδίτικη έκφραση που χρησιμοποιούνταν τη δεκαετία του '60 και παρέπεμπε στη γνωστή παροιμία «τα ράσα δεν κάνουν τον παπά». Το μουστάκι, ως γνωστόν, ήταν στοιχείο μαγκιάς και υπερηφάνειας για τον άνδρα. Δεν νοήτω Άνδρας χωρίς μουστάκι. Σύμφωνα με την παροιμία λοιπόν, όποιος δεν είναι πραγματικός άνδρας επί της ουσίας, θα πρέπει τουλάχιστον να φαίνεται ότι είναι. Όπως ο φερετζές κρύβει το πρόσωπο της μουσουλμάνας, έτσι και το μουστάκι κρύβει την πραγματική ταυτότητα του ομοφυλόφιλου άνδρα.

 

- Ρε, τι μου είπε ο αδερφός σου, εκείνος ο τύπος με τη μουστάκα που μένει στην πολυκατοικία σας είναι λέει αδερφή;

- Ναι, που είναι το περίεργο;

- Αυτός ρε, με τη μουστάκα;

- Δεν έχεις ακούσει ότι το μουστάκι είναι ο φερετζές του φιούστη; όνομα και πράμα!

 

www.slang.gr

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή οι ομοφυλόφιλοι ασχολούνται μόνο με κατινιές και ασήμαντα πράγματα. Σε αντίθεση με τους ετεροφυλόφιλους που όλη την ημέρα  ασχολούνται με το μέλλον της ανθρωπότητας;

:o :o :o :o

 

Ωχ Θεέ μου... :-X

 

 

 

Ο νοων νοητο οτι δεν τους βαζω ολους στο ιδιο καλαθι! μιλαω γι αυτους που το διατυμπανιζουν!! Που τα μυαλα τους και μια λιρα! Ε πως αλλιως να το πω ρε αδερφε? Δεν καταλαβαινεις η κανεις πως δεν καταλαβαινεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου