Προς το περιεχόμενο

Eurovision 2014


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 396
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Όταν προσπαθείς να πετάξεις από πάνω σου τη ρετσινιά της ξεφωνημένης καρικατούρας, που για χρόνια κουβαλάς, και εμφανίζεται ένας τύπος που επιβεβαιώνει στους απανταχού ηλίθιους ότι αυτό ακριβώς είσαι και τίποτα άλλο, ε εκεί έχεις το δικαίωμα να τα πάρεις στο κρανίο.

 

Μα ναι, ακριβώς αυτό σκέφτονται και οι ομοφυλόφιλοι. Γι'αυτό κάτι πανηγυράκια όπως τα Gay Pride απέτυχαν και έσβησαν...

 

Οι εχοντες γνωση και ηθος ''διαφορετικοι'',τον απερριψαν.

Να σαι σιγουρος. ;)

 

Μπα, δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή τότε θα έπρεπε να ζήσει σε ένα κόσμο που έχει ανθρώπους σαν ...

Δυστυχώς Ray μου, είτε είναι ομοφυλόφιλο, είτε όχι, είτε είναι έξυπνο είτε χαζό, είτε ..... σ΄αυτό τον κωλόκοσμο θα ζήσει.

 

Και όπως και να 'ναι, θα υποφέρει πολύ λόγω του ανθρώπινου περιβάλλοντος.

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς Ray μου, είτε είναι ομοφυλόφιλο, είτε όχι, είτε είναι έξυπνο είτε χαζό, είτε ..... σ΄αυτό τον κωλόκοσμο θα ζήσει.

 

Και όπως και να 'ναι, θα υποφέρει πολύ λόγω του ανθρώπινου περιβάλλοντος.

 

 

Το ανθρώπινο περιβάλλον όμως στο οποίο αναφέρεσαι είναι πολύ πιο ανεκτικότερο με κάποιους απ'ότι με κάποιους άλλους. Εκτός και αν νομίζεις ότι εσύ είχες π.χ. στο σχολείο σου, την ίδια αντιμετώπιση με έναν π.χ. θηλυπρεπή νεαρό που του άρεσε να φοράει φανταχτερα χρώματα.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι σημερα ασχολουνται με ενα φορεμα και ενα μουσι. Αρα ολοι σημερα αναγνωριζουν οτι υπαρχει και "αυτο" αντι να παριστανουν οτι ειναι κατι το οποιο δεν υφισταται. Μας τριβει στα μουτρα την υπαρξη του και, αν κρινω απο αντιδρασεις εδω και στα κοινωνικα μυδια, πολυ καλα κανει. Αρα τον στοχο του, οπως αυτος εκφραζεται μεσα απο τους στιχους του, το κομματι τον πετυχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύχομαι σε όλους σας που μεγαλώνετε παιδιά άρρεν, να μην σας τύχει να μεγαλώσετε μια Κοτσίτα μέσα στο ίδιο σας το σπίτι...

Τότε να δω τη ΘΕΩΡΙΑ σας και το open mind σας....

 

Εγω δε χρειάζομαι την ευχη σου, ευχαριστώ. Νομιζω πως θα αγαπησω το παιδί μου, είτε το αποδεχονται αμορφωτοι ρατσιστες, είτε όχι :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως προχθές το ξύρισα το μούσι και άφησα μόνο το μουστάκι, ταιριάζει καλύτερα με τα ανοιξιάτικα σε παστέλ αποχρώσεις ταγιέρ μου.

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι σημερα ασχολουνται με ενα φορεμα και ενα μουσι. Αρα ολοι σημερα αναγνωριζουν οτι υπαρχει και "αυτο" αντι να παριστανουν οτι ειναι κατι το οποιο δεν υφισταται. Μας τριβει στα μουτρα την υπαρξη του και, αν κρινω απο αντιδρασεις εδω και στα κοινωνικα μυδια, πολυ καλα κανει. Αρα τον στοχο του, οπως αυτος εκφραζεται μεσα απο τους στιχους του, το κομματι τον πετυχε.

 

Μπορεί και να 'χεις δίκιο.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δε χρειάζομαι την ευχη σου, ευχαριστώ. Νομιζω πως θα αγαπησω το παιδί μου, είτε το αποδεχονται αμορφωτοι ρατσιστες, είτε όχι :)

 

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου