Προς το περιεχόμενο

Απάτη από αγορά, μόλις συνέβη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την τελευταία φορά που  έκρινες σκόπιμο να μου πετάξεις καρφιά και κατινιές, σε προέτρεψα να μου στείλεις ΠΜ για να λύσουμε την όποια διαφορά μας, και δεν το έκανες, οπότε τι παριστάνεις τώρα;

 

Πες μου κάτι άλλο, πώς γίνεται και το παίζεις ενοχλημένος από καυγάδες ΜΟΝΟ εφόσον συμμετέχω εγώ;

 

Μην προσπαθείς να κρυφτείς, έχεις συμπλέγματα που φαίνονται

 

Πρόσεξέ με τώρα:

 

ΚΑΘΕ φορά που θα μπαίνεις  να μου κολλήσεις και να δώσεις συνέχεια και επέκταση σε εντάσεις τις οποίες δήθεν δεν θέλεις, ΘΑ σου απαντώ όπως έκανα και αυτή τη φορά. Σε κάθε άλλη περίπτωση, θα συνεχίσω να αγνοώ την ύπαρξή σου. Κι ας αναλάβει ο καθένας τις ευθύνες του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Κι άλλος καλοθελητής...  ;D

 

Μου έστειλες ένα ΠΜ όπου εκφράζεις μια μουσική άποψη. Μ' αυτή διαφωνώ όπως ήδη γνωρίζεις αλλά φυσικά τη σέβομαι. Τι πρέπει τώρα να κάνω, να προσπαθήσω να σε μεταπείσω; Στο συγκεκριμένο θέμα, και μάλιστα στο επιχείρημα που φέρνεις, έχω ήδη τοποθετηθεί στο φόρουμ. Εγώ λέω το ένα, εσύ το άλλο, ας πάμε παραπέρα, τι λες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι άλλος καλοθελητής...  ;D

 

Μου έστειλες ένα ΠΜ όπου εκφράζεις μια μουσική άποψη. Μ' αυτή διαφωνώ όπως ήδη γνωρίζεις αλλά φυσικά τη σέβομαι. Τι πρέπει τώρα να κάνω, να προσπαθήσω να σε μεταπείσω; Στο συγκεκριμένο θέμα, και μάλιστα στο επιχείρημα που φέρνεις, έχω ήδη τοποθετηθεί στο φόρουμ. Εγώ λέω το ένα, εσύ το άλλο, ας πάμε παραπέρα, τι λες;

 

τι πρέπει να κάνεις? ότι λένε οι στοιχειώδεις κανόνες ευγένειας. Όπως μπήκες στο κόπο να σχολιάσεις ένα ποστ μου, μπες στο κόπο να απαντήσεις και στο πμ που σου στέλνω για το ίδιο θέμα. Έκτος αν δεν σε πειράζει να υιοθετείς την κλασική συμπεριφορά του νεοέλληνα μαλάκα: σταpχιδισμός.

 

Τώρα, ας πάμε παραπέρα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Έκτος αν δεν σε πειράζει να υιοθετείς την κλασική συμπεριφορά του νεοέλληνα μαλάκα: σταpχιδισμός.

 

Τώρα, ας πάμε παραπέρα.

 

 

 

Εγώ θα μείνω λίγο.

Πριν να πάει παραπέρα.

 

Φρονώ πως οι λέξεις που χρησιμοποιείς (οι υπογραμμισμένες αλλά και όλο το ύφος του γραπτού σου λόγου)  είναι ίδιον ακριβώς αυτών που μέμφεσαι , των "νεοελλήνων".

 

Φυσικά , προσωπικά, δεν έχω κανένα πρόβλημα με κάποιον/κάποια , που δεν μου απαντά σε προσωπικό μήνυμα, αλλά σέβομαι τη δυσαρέσκειά σου απόλυτα.

 

Πλήν όμως είναι εκτός χρόνου, τόπου και τρόπου να την εκφράσεις τουτιοτρόπως ήτοι σε ένα άσχετο νήμα, δημοσία, (επειδή απλά συμμετάσχει το μέλος που σε έκανε να δυσφορήσεις), και με χρήση γλώσσας ανθρώπων, που ως προείπα , κατακρίνεις απ' όσο αντιλαμβάνομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι πρέπει να κάνεις? ότι λένε οι στοιχειώδεις κανόνες ευγένειας. Όπως μπήκες στο κόπο να σχολιάσεις ένα ποστ μου, μπες στο κόπο να απαντήσεις και στο πμ που σου στέλνω για το ίδιο θέμα. Έκτος αν δεν σε πειράζει να υιοθετείς την κλασική συμπεριφορά του νεοέλληνα μαλάκα: σταpχιδισμός.

 

Τώρα, ας πάμε παραπέρα.

 

Μου έδειξες την ανωτερότητά σου. Εύγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου