Προς το περιεχόμενο

squier προβληματισμοί...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 95
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

450$ each?αν κάποια στιγμή παίξω στο glastonbury,θα το χω υπ όψιν...σε πιο γήινες τιμές υπάρχει κάτι παραπλήσιο,γιάτι έχω μια j mascis και κάθεται.για neck.

2*450=900

Τους βγαζω βαζω πανω δυο Seymour Duncan και με τα ρεστα παιρνω μια στρατ γυρω στο χιλιαρικο.....

Not bad....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης,νομίζω ότι αυτού του είδους το χιούμορ δε βοηθάει,φίλε.έχω την εντύπωση ότι βρίσκομαι σε μουσικό σάιτ(όχι στην κατηγορία παιδική χαρά) κι όχι στο σάιτ του σκαρμούτσου.αν σου φάνηκε ανόητη η ερώτηση,σεβαστό.αλλά κράτησε το για σένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχνοντας διάφορα είδα κάπου ότι η cv φοράει tonerider ή έστω oem φτιαγμένους από tonerider.

Γνωρίζουμε κάτι επ αυτού?

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζουμε κάτι επ αυτού?

Γνωρίζουμε ότι οι Tonnerider είναι πραγματικά value for money για τη τιμή τους και μια κλάση καλύτεροι από κάτι GFS και λοιπές δυνάμεις. Στέκονται επάξια δίπλα στους πραγματικούς Fender κατά την άποψή μου, (ως κάτοχος fender CS 54, Texas Special, Noiseless και Tonerrider Vintage) και ακούγοντάς τους δίπλα-δίπλα...

Προφανώς και όλοι αυτοί είναι διαφορετικοί μεταξύ τους σαν ηχόχρωμα για να μην μπερδευόμαστε ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι CV 50 φοράνε τους Tonerider - surfari

Μια χαρά είναι και αυτοί....οι μόνοι Τοnerider που δεν μου έκατσαν καλά στα αυτιά είναι ετούτοι

http://www.fuzzville.gr/33-rebel-90

που έχω σε μια Epifone...αλλά για να πώ την αλήθεια δεν τους έχω πολυπαίξει

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφορά που έχει η cv μου (με τους tonerider) με τη bullet που είχα με gfs

ήταν στον ήχο μία ελάααααααααααααααααααααααααααχιστη διαφορα μεταξύ τους....

προτίμησα τη cv μόνο για το maple της (που μπορεί να έκανε τη διαφορά στον ηχο)...

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου