Προς το περιεχόμενο

Τεχνικός για κονσόλες? (κατασκευή τροφοδοτικού)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας βρίσκομαι Θεσσαλονίκη και ψάχνω κάποιον ο οποίος θα αφαιρέσει από την κονσόλα μου μερικά κανάλια και θα τα επιτρέψει να λειτουργούν αυτόνομα. Ξέρετε κάποιον αξιόπιστο σε αυτή τη δουλειά που να έχει και λογικές τιμές? Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Καλησπέρα σας βρίσκομαι Θεσσαλονίκη και ψάχνω κάποιον ο οποίος θα αφαιρέσει από την κονσόλα μου μερικά κανάλια και θα τα επιτρέψει να λειτουργούν αυτόνομα. Ξέρετε κάποιον αξιόπιστο σε αυτή τη δουλειά που να έχει και λογικές τιμές? Ευχαριστώ

Τι ακριβώς εννοείς; Τι θέλεις να κάνεις;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καταλαβα καλα αυτο που θες ειναι να κανεις racking καποια channel strips.

 

Σορρυ αλλα δε μπορω να σε βοηθησω ως προς το ποιος μπορει να το κανει στην Ελλαδα αλλα

εχε υποψιν σου οτι δεν ειναι μονο η κατασκευη του τροφοδοτικου.

 

Το τροφοδοτικο πιθανοτατα να κοστισει λιγοτερο απο το enclosure και ολη τη δουλεια που χρειαζεται για το racking (metalwork. engraving, κτλ). Επισης το αν ειναι δυνατον να γινει κατι τετοιο εξαρταται απο τις διαστασεις του channel strip και απο το αν χωραει σε 19" rack.

 

Για ποια κονσολα μιλαμε?

 

(Αν καταλαβα λαθος, αγνοησε το σχολιο  :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό εννοώ , enclosing δε χρειάζεται, στη μέση θέλω να την κόψω δεν είναι τίποτα να βάλω κάτι να μη μπαίνει σκόνη στη μία άκρη. Μιά αρκετά παλιά αγγλική κονσόλα δεν την έχω εδώ τώρα για να δω πως τη λένε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου