Προς το περιεχόμενο

Ναι αυτή θα είναι άλλη μια συζήτηση για κσύλα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Φακανάς μπορεί να παρευρίσκεται αλλά το event θα ναι στο άλλο άκρο της Αθήνας.

Οικείος χώρος  ;) ;)

Υπομονή.

 

Τι κάνει νιάου-νιάου στις παρυφές της αττικής οδού;   ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 252
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

a priori γελοίο.

 

Ξέρω, λεπτομέρεια. Απλώς μερικοί τις προσέχουν γιατί κάνουν την διαφορά.

 

Χαιρομαι που αποδεικνυεις για αλλη μια φορα τα οσα εγραψα ποιο πανω(ειρωνια για να αποφυγουμε την ουσια)..... παντως το ....."event θα ναι στο άλλο άκρο της Αθήνας." αμα ο ανθρωπος θελει να μιλαει σωστα ελληνικα βρε παιδι μου..... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

" αμα ο ανθρωπος θελει να μιλαει σωστα ελληνικα βρε παιδι μου..... ;D

 

Χαιρομαι που αποδεικνυεις για αλλη μια φορα τα οσα εγραψα ποιο πανω

 

http://www.greek-language.gr/greekLang/modern_greek/tools/lexica/triantafyllides/search.html?lq=%CF%80%CE%B9%CE%BF&dq=

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτον εσυ  βασικα δεν ησουν σε θεση να ξεχωρισεις ενα spoof απο ενα κανονικο video αν θυμασαι οποτε απορω που ακομα εχεις το θρασος να μιλας για οτιδηποτε εχει σχεση με το αυτι....και δευτερον εγω ποτε δεν πιστεψα, ουτε ισχυριστηκα τετοιες διαφορες ουτε ιδιοτητες ανθρωπινου plugin, γιαυτο δεν εχω λογο να το κανω προσωπικα, αλλα εχω δει αρκετες αποδειξεις που το αποδεικνυουν συνεχως τοσο απο ατομα που το εκαναν οσο και απο κιθαρες που προσωπικα εχω πιασει και απο carbon fiber και ακρυλικες και δεν ειχαν καμια διαφορα σε σχεση με τις ξυλινες ηχητικα.....

Αλλωστε ουτε απο γκρεμο εχω πεσει αλλα εχω δει αρκετες αποδειξεις οτι αποκλειεται να προσγειωθω...ορθιος....αν καποιος τωρα ισχυριστει οτι μπορει να το κανει ::)....ε αυτος πρεπει να φερει αποδειξεις.....νομιζω οτι ειναι αυτονοητο.

 

Ναι, με έπιασες.Εγώ είμαι καλαμπορτζακος, που το παίζω, δήθεν ψαγμένος και καλά.

Άλλά από τα συμφραζομενα σου καταλαβαίνω,  ότι μάλλον δεν έχεις προσωπική εμπειρία, σε blind test με τις συνθήκες ,που περιγράφεις.

btw, το παραδειγμα με τον γκρεμό είναι, μάλλον, άτυχο.

Προσπάθησε καλυτερα, την επομένη φορά.

 

sent from my caravanserai

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...είσαι λίγο!!!! ;D ;D

 

χα!  ;D ;D λιγάκι πουλ μουρ, είμαι μωρέ, για τα γκομενάκια και τα λοιπά πιπίνια  ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, με έπιασες.Εγώ είμαι καλαμπορτζακος, που το παίζω, δήθεν ψαγμένος και καλά.

Άλλά από τα συμφραζομενα σου καταλαβαίνω,  ότι μάλλον δεν έχεις προσωπική εμπειρία, σε blind test με τις συνθήκες ,που περιγράφεις.

btw, το παραδειγμα με τον γκρεμό είναι, μάλλον, άτυχο.

Προσπάθησε καλυτερα, την επομένη φορά.

 

sent from my caravanserai

 

Εγω παλι θα ελεγα οτι ειναι χαρακτηριστικοτατο.....δεν χρειαζεται να πεσεις για μαθεις το αποτελεσμα εχουν πεσει.......μυριαδες πριν απο σενα,δεν χρειαζεται να πεσεις και εσυ για να το μαθεις.Ετσι και εδω....αν πιστευεις οτι ακους καντο.....μπορει να εισαι ο μονος που θα τα εχει καταφερει μεχρι σημερα....αλλα τα λεφτα μου τα βαζω στο αντιθετο....οπως και στον τρελο που πιστευει οτι θα προσγειωθει ορθιος....τα ιδια ποσοστα επιτυχιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι θα ελεγα οτι ειναι χαρακτηριστικοτατο.....δεν χρειαζεται να πεσεις για μαθεις το αποτελεσμα εχουν πεσει.......μυριαδες πριν απο σενα,δεν χρειαζεται να πεσεις και εσυ για να το μαθεις.Ετσι και εδω....αν πιστευεις οτι ακους καντο.....μπορει να εισαι ο μονος που θα τα εχει καταφερει μεχρι σημερα....αλλα τα λεφτα μου τα βαζω στο αντιθετο....οπως και στον τρελο που πιστευει οτι θα προσγειωθει ορθιος....τα ιδια ποσοστα επιτυχιας.

 

Aγαπητέ, οι νόμοι της φύσης και της φυσικής είναι αμείλικτοι, σε σχέση με πτώση από οποιοδήποτε ύψος, της οποίας την ταχύτητα πρόσκρουσης με το έδαφος μπορείς να υπολογίσεις με συγκεκριμένους τύπους (κάποιος φυσικός θα μπορούσε να στο επιβεβαιώσει αυτό).

Οπότε για μένα, όχι δεν είναι συμβατό το παράδειγμά σου.

 

Λοιπόν, για μια ακόμη φορά, έχεις κάνει ο ίδιος, προσωπικά, blind test σε διαφορετικές κιθάρες, ίδιου βάρους, set up, μαγνητών, μπλα μπλα μπλα, ναι ή όχι;

Η μονολεκτική σου απάντηση, μου αρκεί.

 

Τα υπόλοιπα, που αναφέρεις για κιθάρες κατασκευασμένες από εναλλακτικά υλικά, φυσικά και ισχύουν, δεν αντιλέγω.

Αλλά δεν έχει να κάνει με την τυφλή δοκιμή, στην οποία αναφερόμαστε, εδώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Παρατήρησε κανείς ότι το παλληκάρι στο πρώτο video κινείται στα πλαίσια του χιούμορ και αυτοσαρκασμού, ή τσάμπα 21 σελίδες sustain?

Hλιθιούθιερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου