Προς το περιεχόμενο

Μπράτσα και σωματα original fender specs...που?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

βασικα εχω φαει τον τοπο να βρω tinted nitro lacquer maple neck  σε 57 japan neck γιατι η warmoth μου φτιαχνει αλλα με πολυ χρημα και δεν βρισκω οσο tinted το θελω...σαν του eric johnson η ενα κλικ πιο σκουρο....το μονο που μου κανει τελεια και δεν ξερω αν θα ταιριαζει στο σωμα ροκινγκερ ειναι της classic vibe 50s που ειναι καταπληκτικο αλλα γμτ εχει το truss rod στο headstock...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαξε και στους πωλητες του ebay απο Αγγλια(δεν χρειαζεται να περιμενεις μονο απο northwest) .Βαζουν καλη ποιοτητα σε πολυ προσιτες τιμες και ουτε να εχεις  να υπολογιζεις και τελωνεια ουτε τιποτα.

Σου προτεινω τρεις seller που εχω αγορασει....  guitars_electric  agc-customs-ltd και asmithneo.

2nd.jpg

 

Η παραπανω ειναι partcaster με one piece flame maple neck και two piece  alder body απο  guitars_electric και agc-customs-ltd.Ποιοτητα πολυ καλη  και μεταφορικα γελοια...μπορει να μην μπορεις να διαλεξεις οπως  Warmoth η musikraft αλλα εχουν και tinted maple μπρατσα και τα παντα οσο για τις διαστασεις τις γραφουν επανω αναλυτικα αλλα δεν χανεις να τους ρωτησεις κιολας με  πμ θα σου δωσουν μια απαντηση σιγουρα κα γρηγορα, δεν θα σε γραψουν ;).Σκεψου το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου