Προς το περιεχόμενο

Αλλο ενα gadgetακι ... καρεκλιτσα για ολους τους εγχορδο&#96


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους...

 

Αλλο ενα gadget που ανακαλυψα και σκεφτηκα να το μοιραστω με τον μουσικοκοσμο εδω (που θεωρω οτι ειναι απαραιτητο και 'χρησιμο' για ολους)... ειναι μια καρεκλα γραφειου.

 

*Καποιοι μπορει να ξερουν ηδη την υπαρξη αυτου το σχεδιου/μοντελου , καποιοι αλλοι οχι.

 

Σιγουρα οι περισσοτεροι κιθαριστες,μπασιστες και κτλ κτλ αντιμετωπιζουμε θεματακια οταν καθομαστε να παιξουμε , να τζαμαρουμε , να μελετησουμε συνηθως στην καρεκλα του γραφειου μας ... γιατι οι περισσοτερες εχουν μπρατσα και συνηθως εκει 'βρισκουν' τα σκαφη/σωμα των οργανων με αποτελεσμα να μην ειναι βολικο το πως θα καθομαστε ή πολλες φορες (αυτο παθαινω εγω) μας αναγκαζουν να καθομαστε μπροστα μπροστα στην καρεκλα και ετσι ειμαστε 'στον αερα' ...

 

Μια απο τις αμεσες προτεραιοτητες μου ειναι αυτη εδω :

http://www.epipla-agapios.gr/details2.php?lang=1&wh=1&the1id=60&theid=60&open1=60&open2=&thepid=1796&page=7

 

α). Υπαρχει σε δυο χρωματα. Στο γκρι μαυρο και στο κοκκινο μαυρο.

β). Το καταστημα αυτο εχει τις πιο φθηνες τιμες σε ολο του τον καταλογο... Καρατσεκαρισμενο και επιβεβαιωμενο. Απλα το αναφερω για να γλιτωσω πολλους απο ερευνες αγορας. Σιγουρα θα την βρειτε πιο ακριβα... (δεν εχω καμια σχεση με το καταστημα , απλα τυχαινει αν ειναι σχετικα κοντα μου :P )

 

Ειναι πιστευω το ιδανικο καθισμα για μελετη μιας και σηκωνονται τα μπρατσα οποτε...

 

Με μια τετοια (ισως την ιδια ακριβως) εχω δει και τον Merrow. :P

Να τονιστει οτι ειναι Κινεζουλα... οποτε μην περιμενει κανεις 100% ποιοτικη κατασκευη , αλλα στα 95 ευρω και με τετοιο 'κολπακι' δεν νομιζω οτι υπαρχουν αλλες επιλογες...

 

 

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου