Προς το περιεχόμενο

Τεχνικός κοντά στην Αγία Παρασκευή


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σ'έχω Ray!!Μπορείς να προτείνεις το Guitar Aging Studio,στην Αγ.Παρασκευή.Έχω ακούσει τα καλύτερα από τον καθηγητή μου! :)

 

https://www.facebook.com/GuitarAgingStudio

 

Νάτααααα....

Αυτός είσαι Μπιλ παιχταρά. Νάσαι καλά!

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Νάτααααα....

Αυτός είσαι Μπιλ παιχταρά. Νάσαι καλά!

 

Τίποτα,μην το συζητάς,γι'αυτά είμαστε εδώ!Θα πάω κι εγώ την Kramer μου για set up από βδομάδα γιατί η εργοστασιακή ρύθμιση ήταν πολύ ψηλά και με δυσκολεύει.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις φωτό είδα κι ένα φίλο μου, που πήγε τις κιθάρες του για αλλαγή μαγνητών.

 

Δεν θα πήγαινε όπου να 'ναι.

 

Άρα πρέπει να είναι καλός!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλος μην κοροιδεύεις. Μια σοβαρή πληροφορία ζητήσαμε κι αμέσως να το κάνετε λιώμα το θρεντ.... Κλικαδόροι όλοι σας... :P

Λέγε ρε ξέρεις καναν τεχνικό μέχρι Παπάγου;

 

Παπάγου - Χολαργό είναι ο ManMade (Μίμης). Eξαιρετικός επαγγελματίας και φίνες τιμές (έχω φτιάξει δυο κιθάρες εκεί και μου έχει "σώσει" και ένα μπάσο McCartney). Σε όποιον τον έχω συστήσει, ξαναπήγε.

Θα βρεις την καταχώρησή του πρώτη μούρη στο Noiz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μιας και εχω παει κιθαρες μου και φιλος μου δικια του... εχουμε τις καλυτερες εντυπωσεις απο τον Γιαννη (Aging Studio).

 

Βασικα αυτο που με κερδισε ειναι οτι εχει σαν κανονα , το να σεταρει την κιθαρα ενω θελει να ειναι παρων ο ιδιοκτητης της κιθαρας. Να την σεταρει δλδ 'πανω σου'. Αυτο σχεδον ποτε , κανενας μαστορας δεν το κανει. Ουτε στις μηχανες που ψαχνω και δεν βρισκω , ουτε στα pc , ουτε στις κιθαρες/ενισχυτες.

 

Ειναι μεγα ΣΥΝ ...

 

Απο την αλλη ο Γιαννης σαν κυρια ασχολια εχει τα ηλεκτρικα των μουσικων οργανων (κιθαρες, μπασα). Μπορει να κανει οποιαδηποτε πατεντα και αλλαγη στο ηλεκτρικο κυκλωμα. Αυτο εχει αναπτυξει σαν κυριες γνωσεις του...

 

Επισκεψου τον αφοβα...

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παπάγου - Χολαργό είναι ο ManMade (Μίμης). Eξαιρετικός επαγγελματίας και φίνες τιμές (έχω φτιάξει δυο κιθάρες εκεί και μου έχει "σώσει" και ένα μπάσο McCartney). Σε όποιον τον έχω συστήσει, ξαναπήγε.

Θα βρεις την καταχώρησή του πρώτη μούρη στο Noiz

 

Εγω μιας και εχω παει κιθαρες μου και φιλος μου δικια του... εχουμε τις καλυτερες εντυπωσεις απο τον Γιαννη (Aging Studio).

 

Βασικα αυτο που με κερδισε ειναι οτι εχει σαν κανονα , το να σεταρει την κιθαρα ενω θελει να ειναι παρων ο ιδιοκτητης της κιθαρας. Να την σεταρει δλδ 'πανω σου'. Αυτο σχεδον ποτε , κανενας μαστορας δεν το κανει. Ουτε στις μηχανες που ψαχνω και δεν βρισκω , ουτε στα pc , ουτε στις κιθαρες/ενισχυτες.

 

Ειναι μεγα ΣΥΝ ...

 

Απο την αλλη ο Γιαννης σαν κυρια ασχολια εχει τα ηλεκτρικα των μουσικων οργανων (κιθαρες, μπασα). Μπορει να κανει οποιαδηποτε πατεντα και αλλαγη στο ηλεκτρικο κυκλωμα. Αυτο εχει αναπτυξει σαν κυριες γνωσεις του...

 

Επισκεψου τον αφοβα...

 

Προσυπογράφω! Είναι και οι 2 εξαιρετικοί. Εκτός του οτί είναι μέγα γνώστες του αντικειμένου, δεν θα προσπαθήσουν να σε κοροιδέψουν (πχ να σου προτείνουν αλλαγές στο όργανο που δεν είναι αναγκαίες). Κλίνω προς Μίμη για τα "ξύλα" και προς Γιάννη για τα "ηλεκτρικά". Προσωπική μου εμπειρία/άποψη πάντα.

 

The more I play the bass, the more I learn

https://www.facebook.com/kennyfreqcentral

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου