Προς το περιεχόμενο

super strat εως 300-350 ευρώ??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι φίλε μου δεν εχω καποια γνώμη. Απλα ειναι περίπου στα χαρακτηριστικα και στα χρήματα που θες.Απλα ακόμη μια πρόταση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

αρχικά θέλω να πώ οτι όλοι εμέις  οι ''οργανατζίδες'' ειμαστε καπως ψυχικά διαταραγμένοι όταν αφορά τα όργανα μας οι τις επιλογές οργάνων..αυτός ειναι ο λόγος / κολλημα που δεν θέλω used όργανο :)

 

Τι εννοεις?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω την Andrian Smith θα προτεινα,νομιζω οτι ειναι απο τις καλυτερες επιλογες σε αυτα περιπου τα λεφτα (αν και ξεφευγει λιγο απο το budget) αλλα εχει 22 ταστα δυστυχως ενω ο φιλος θελει 24

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι η  πιο ιδανική!! θέλω την συγκεκριμένη με την rosewoode αλλα τα 450 είναι πάνω απο αυτά που διαθέτω  >:( :(

αν δεν βρω κάποια λύση θα βάλω στις αγγελίες ένα pod2 κοντα στο 50αρι μπας και πάρω την adrian smith..

 

 

Rock..Dust..Light..Star

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπας και πάρω την adrian smith..

Nαι αλλα δεν εχει recessed floyd rose και δε θα μπορεις να κανεις "ιου ιου"  ;D

 

αρχικά θέλω να πώ οτι όλοι εμέις  οι ''οργανατζίδες'' ειμαστε καπως ψυχικά διαταραγμένοι όταν αφορά τα όργανα μας οι τις επιλογές οργάνων..αυτός ειναι ο λόγος / κολλημα που δεν θέλω used όργανο :)

 

τι εννοεις εσεις? υπαρχουν και αλλοι? εισαι σε φορουμ μουσικων, το 99,9 % εδω μεσα για να μην πω 100% παιζουμε καποιο οργανο. Δεν ειμαστε ολοι ψυχικα διαταραγμενοι και δεν εχουμε ολοι κολλημα με τα μεταχειρισμενα. Εξαλλου οι περισσοτεροι απο τους κιθαριστες που ακους/ακουμε τα αγαπημενα τους οργανα και αυτα που μερικοι παιζουν ακομα τα αγορασαν μεταχειρισμενα (π.χ Dave Murray, David Gilmour κ.α)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν κάνεις και μια βόλτα στα ελληνικά μαγαζιά από κοντά να δεις τι έχουν; Δεν είναι όλα τόσο ακριβά όσο νομίζεις και μπορείς να κάνεις και κανα μικρό παζάρι ώστε να προσεγγίσεις την τιμή σου. Επίσης κοίτα και σε B-stock προϊόντα, θα βρείς πολύ καλά πράγματα (πχ. Νάκας).

 

Ενδεικτικά :

http://www.nakas.gr/ecomnakas/nakas2006/default.asp?static=421&product=131918

 

Χάλια χρώμα κατά την γνώμη μου (αλλά τα γνωστά, κολοκυθόπιτα), αλλά

- και τα χαρακτηριστικά που θέλεις τα έχει

- και στα λεφτά σου είναι (322)

- και την δοκιμάζεις πριν την πάρεις

 

και στα B-stock έχει εξαιρετικά κομμάτια, με εγγύηση αν για αυτό θες καινούργια

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ, ΣΦΗΝΩΣΕ ΕΝΑ ΣΟΥΣΑΜΙ ΤΟ ΚΑΠΣ ΛΟΚ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν κάνεις και μια βόλτα στα ελληνικά μαγαζιά από κοντά να δεις τι έχουν; Δεν είναι όλα τόσο ακριβά όσο νομίζεις και μπορείς να κάνεις και κανα μικρό παζάρι ώστε να προσεγγίσεις την τιμή σου. Επίσης κοίτα και σε B-stock προϊόντα, θα βρείς πολύ καλά πράγματα (πχ. Νάκας).

 

Ενδεικτικά :

http://www.nakas.gr/ecomnakas/nakas2006/default.asp?static=421&product=131918

 

Χάλια χρώμα κατά την γνώμη μου (αλλά τα γνωστά, κολοκυθόπιτα), αλλά

- και τα χαρακτηριστικά που θέλεις τα έχει

- και στα λεφτά σου είναι (322)

- και την δοκιμάζεις πριν την πάρεις

 

και στα B-stock έχει εξαιρετικά κομμάτια, με εγγύηση αν για αυτό θες καινούργια

 

super χρώμα. 80ίλα σκέτη. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου