Προς το περιεχόμενο

gear που δωσαμε και ..μετανιωσαμε..


takis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

θα γελασουν μερικοι ειμαι σιγουρος

τη cort M520...

 

Σορυ για την off-topic ερωτηση' date=' αλλα την M520 την χρησιμοποιουσες για τζαζ? Με τους μαμα μαγνητες της?

Εχω μια, και για τα λεφτα της ειναι μια χαρα κιθαρα, αλλα οι μαγνητες δεν λενε πολλα...[/quote']

 

για ο,τι ναναι χρησιμοποιω οποια κιθαρα ναναι κ οποια ηχοποιο συσκευη ναναι δεν με απασχολει σε πρωτη φαση

 

εξαρταται κ απο τη περιοδο που διανυω

 

τωρα τελευταια παιζω τη thinline 72 που εχω μεσα απο κονσολοενισχυση yamaha και behringer ηχειο 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Tanglewood handmade EARTH-1000.... την πήρα από ενεχυροδανειστήριο στο Εδιμβούργο 120 λύρες. και όταν έπρεπε να γυρίσω Ελλάδα, είχα να μεταφέρω πολλά (κιθάρες, PC, amps, cabs) και την έδωσα στα ίδια λεφτά. Με το που σήκωσα την αγγελία πλακώσανε τηλέφωνα (πάνω από 20) και ήρθε ένας στο καπάκι και την πήρε χωρίς καν να την κοιτάξει! έσπερνε η κιθάρα...τι βλάκας που ήμουν....

Gimme Kramers! More Kramers!!! I WANT THEM ALL!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... για αυτο το λογο δεν πουλαω το ibanezακι μου!!! ξερω οτι θα το μετανοιωσω ::)

+1000000000000000000 παραλιγο να την κανω την λαμακια της ζωης μου.....ευτυχως........οχι τιποτα αλλο θα την σκοτωνα κιολας

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειχα προικα zildjian avedis crash 16 hats 14 ride 20

(ηταν ολα ου 1970).τα εδωσα για να παρω paiste series 402.Μεγαλη μμκια.

Τελικα τα ξαναπηρα πισω  ;D

βιρα κι'εχει ο Θεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου