Προς το περιεχόμενο

Blackstone's flight - Ένα ακόμη fingerstyle κομμάτι μου


gskar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αποφεύγω να σε ακούω, γιατί τη πατάω σα τον μεδεράτορα, πλησιάζει και η εποχή για το άναμμα της σόμπας και όλο και πιο συχνά με περνάει η ιδέα απ το μυαλό να ρίξω τις κιθάρες μου, θα φανούν χρἠσιμες σε κάτι  ;D ;D ;D

 

Αν είσαι ανικανοποίητος εσύ, εγώ θα έπρεπε να έχω κρεμαστεί στη παρακείμενη καρυδιά.

   Δώκε πράμα στο λαό

Τις ακουστικές σου φέρτες σε εμένα και θα σου στείλω ένα τόνο καυσόξυλα από την Βουλγαρία απίκω στο σπίτι σου ;D

Ευχαριστώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχως που δεν παιζω πια ακουστικη.... ;D

 

Εξαιρετικος στο παιξιμο  και πολυ ωραια συνθεση.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχως που δεν παιζω πια ακουστικη.... ;D

 

Εξαιρετικος στο παιξιμο  και πολυ ωραια συνθεση.

Ευχαριστώ Superfunk!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλείνω τα μάτια και φαντάζομαι το πέταγμα των γερακιων, πάνω από το κεφάλι μου.

 

Υπέροχη μουσική!

 

υγ αφού η ηχογράφηση αργεί, μήπως έχεις προγραμματίσει κάποιου τύπου ζωντανές εμφανίσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλείνω τα μάτια και φαντάζομαι το πέταγμα των γερακιων, πάνω από το κεφάλι μου.

 

Υπέροχη μουσική!

 

υγ αφού η ηχογράφηση αργεί, μήπως έχεις προγραμματίσει κάποιου τύπου ζωντανές εμφανίσεις;

mustafank σε ευχαριστώ πολύ. Βασικά χαίρομαι που σου έδωσε αυτή την εικόνα το κομμάτι γιατί αυτός ήταν ο στόχος του.

Το live για μένα είναι ακόμη πιο δύσκολη υπόθεση από την ηχογράφηση διότι είναι πολύ δύσκολο να παίξω καλά πολλά μαζεμένα κομμάτια σχετικά μεγάλης δυσκολίας χωρίς να να κάνω λάθη.Παίζει ρόλο βέβαια και το μέρος. Δεν θα μπορούσα να παίξω πχ σε μπαράκι που γίνεται χαμός. Προτιμώ παραλία  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά είναι δυνατόν να μην μπορείς να ξεχωρίσεις τον πετρίτη από το μαυροπετρίτη; (είπε κάποιος που δεν μπορεί να ξεχωρίσει τον πετρίτη απ' το σπουργίτι... ;D).

 

Το κομμάτι είναι διαμάντι, κατεργασμένο και κομμένο από τους μεγαλύτερους master diamond cutters! :)  

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά είναι δυνατόν να μην μπορείς να ξεχωρίσεις τον πετρίτη από το μαυροπετρίτη; (είπε κάποιος που δεν μπορεί να ξεχωρίσει τον πετρίτη απ' το σπουργίτι... ;D).

 

Το κομμάτι είναι διαμάντι, κατεργασμένο και κομμένο από τους μεγαλύτερους master diamond cutters! :)  

Σε ευχαριστώ Haris!

mayropetritis.jpg.69cb1096a6f433eee6d389d971bfef50.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου