Προς το περιεχόμενο

προβλημα με ενεργο subwoofer


διονυσης--1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απλα εχει το 1/3 της εντασης απο πριν

 

Μήπως κάτι παίζεται με το σήμα που λαμβάνει; Ο δικός μου ενισχυτής έχει ρυθμίσεις για το σήμα που στέλνει στο σαμπ.

 

Σε άλλον ενισχυτή το έχεις συνδέσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

το εχω συνδεσει σε αλλο ενισχυτη που επαιζε κανονικα και ειχε το ιδιο προβλημα.οσο για την rois acoustics πηρα το μεσημερι και ηταν ενας που μου τα μασαγε σαν να ηταν κατι πολυ απλο που δεν ηθελε να μου πει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ Roister subwoofer έχω, το 200άρι ΡΒ

 

Πριν το αγοράσω μεταχειρισμένο πριν 1.5-2 περίπου χρόνια, τους πήρα τηλέφωνο και με βεβαίωσαν πως τα υποστηρίζουν τεχνικά τα παλιά αυτά κομμάτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν δοκιμασα απο την ελλη εισοδο(εννοεις κατευθειαν στην προενισχυση?) και αν ναι πως?ο ενισχυτης βγαζει εξοδο sub rca μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Aρα παιρνεις ηδη απο την προενισχυση.Ηαλλη εισοδο με της χοντρες μπορνες ειναι για να παρεις σημα απο τα ηχεια απευθειας (φαντασου οτι κλεβεις απλα το σημα).Εννοειται οτι τα rca τα βγαζεις ετσι???Κοκινο στο κοκκινο και μαυρο στο μαυρο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου εχεις εξω την πλακετα γιατι δεν την πας σε καποιον να την δει??Ετσι και αλλιως φτιαξιμο θελει δεν το γλυτωνεις.Απλα για να αποκλεισουμε το οτι δεν ειναι ο ενισχυτης του sub.Οτιδηποτε αλλο θεωρητικα ειναι ποιο ευκολο και κυριως ποιο φτηνο για να φτιαχτει....Υ.Γ Εγω παλια ειχα το μικρο το 125.........Πολυ καλα και τιμια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

οσο για την rois acoustics πηρα το μεσημερι και ηταν ενας που μου τα μασαγε σαν να ηταν κατι πολυ απλο που δεν ηθελε να μου πει

 

?

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι να μην δωσω τσαμπα κανενα 50ευρο για κατι απλο,γιατι απ οτι καταλαβα απο αυτον που μιλησα μου ελεγε "ναι δεν θα ειναι κατι αφου δουλευει" "παει το μυαλο μου τι ειναι αλλα......" και τετοια, γι αυτο αν καποιος ξερει που οφειλετε αυτο θα βοηθαγε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου