Προς το περιεχόμενο

Μεταφορά άδειας Ableton live


foxxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας πριν 2 μέρες έκανα αγορά την άδεια του Ableton live 8 suite και max for live  5,1 έκδοση με σκοπό να κάνω και το upgrade για να πάω και στο 9.

 

Πήγα στον άνθρωπο που το αγόρασα και στείλαμε email στην εταιρία για να γίνει αλλαγή της άδειας αλλά προς το παρών δεν έχουμε καμία απάντηση από την εταιρία.

 

θα ήθελα να ρωτήσω αν πρέπει να κάνουμε κάτι άλλο αν και στην σελίδα της ableton δεν λέει κάτι πάρα πάνω από αυτά που στείλαμε.

 

Όποιος γνωρίζει κάτι πάρα πάνω ας κάνει έναν κόπο να μας πει αν πρέπει να περιμένουμε η να κάνουμε κάτι το οποίο μπορεί να μας διέφυγε η αν πρέπει να ξανά στείλουμε στη εταιρία ένα email να δούμε τη έχει γίνει.

 

ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίμενε. Ή ξαναστείλε το. Θα απαντήσουν.

Εγώ είχα ρωτήσει για επέκταση των εγκαταστάσεων (είχα περάσει κάποιο όριο λόγω formats) και όλα κανονικά.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίμενε. Ή ξαναστείλε το. Θα απαντήσουν.

Εγώ είχα ρωτήσει για επέκταση των εγκαταστάσεων (είχα περάσει κάποιο όριο λόγω formats) και όλα κανονικά.

 

Με πήρε τηλεφωνώ πριν λίγο το παλικάρι που κάναμε την αγοροπωλησία να μου πει πως ακόμα δεν έχει κάποια απάντηση αλλά πριν ξανά στείλει για να ρωτήσει τι γίνετε είπαμε να αναρτήσω και εγώ εδώ ένα θέμα να μας λυθούν η απορίες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok όλα τελικά με το που άνοιξα την σελίδα της Ableton και πήγα στο account διαπίστωσα ότι είχαν φτιάξει είδει τον λογαριασμό μου και ξεκίνησα να κατεβάζω τα software.

 

Ευχαριστώ το θέμα μπορεί να κλειδωθεί  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:) Τελικά τα κατάφερες και το αγόρασες το LIVE. Καλές μουσικές δημιουργίες σου εύχομαι.

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ να ’σαι καλα  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου