Προς το περιεχόμενο

Θηκη για κιθαρα


Thanos.k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στο Forum

Εχω μια gibson sg faded και σκεφτομαι να αγορασω την βαλιτσα της γκιμπσον. Αξιζει? Εσεις τι μου προτεινετε? Καθε προταση καλοδεχουμενη!

Καλες γιορτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θές να αγοράσεις καινούρια βαλίτσα Gibson δε νομίζω να αξίζει το κόπο.Θα σου βγεί ακριβά.Μπορείς να βρείς noname ή άλλη μάρκα ή οποία θα προστατεύει τη κιθάρα σου όπως πρέπει.Κάτι σαν αυτήν.Στα μισά  χρήματα.Και είναι και εμφανησιακα super.

http://www.thomann.de/gr/gator_deluxe_case_vintage_sgstyle.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και χρονια πολλα,

 

οχι δεν αξιζει, και ο κυριος λόγος είναι ότι είναι πολλα λεφτα  και δεν προσφερει καποια μεγαλυτερη ασφαλεια απο της αλλες.

 

Επισης ενας δευτερευον λόγος είναι οτι αν εχεις μια θηκη gibson η κιθαρα σου θα γινει αυτοματα στοχος για επιδοξους κλεφτες.

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω παιδια για τις προτασεις οντως με την gibson θα ειμαι λιγο στοχος. Θα το ψαξω αν αυτη η gator χωραει sg γιατι η αλλη θηκη μου φενεται πολυ βαρια.

Καλες γιορτες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης άλλος ένας τρόπος να αποστοχοποιηθείς είναι να βάλεις πάνω στην κιθάρα ένα αυτοκόλλητο Kacapunk/Kalazaar '77 PUNK παραμάνες και λοιπά...

 

(Και σε μετράει και το τυχαίο παλικαράκι που γουστάρει ίδια μουσική και κάνεις και γνωριμίες)

-.OLD SCHOOL BROTHERS, OLD SCHOOL SISTERS, unite.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου