Προς το περιεχόμενο

Κόλλημα με τραγούδι


ex-VangelisV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρα ειναι το βαθυ μωβ. Εσυ να ανησυχεις που τα βλεπεις ολα..."κυλιομενα". mock.gif

αχαχαχαχαχαχαχαχχαχα εγω τουλαχιστον καταλαβα που το πηγαινε το θρεντ το παληκαρι ,εσυ εκει το σολο του στιβ μορσ και οι ντι πι.Εμ ειδες εμεις οι στοουνιαριδες ειμαστε πιο ανοιχτομυαλοι.Πιο εναλακτικοι.Εσεις εκει κολημενοι στη δεινοσαυριλα και την παλιοροκια χαχαχααχχαχαχααχα.Αλλα μην το μαμησουμε τωρα το θρεντ για μαλακιες.Καλος ο χαβαλες καλη ωρα και αυτη αλλα μην το παμε σχοινι κορδονι.χεχεχε

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κι εμεις οι υπολοιποι καταλαβαμε "που το πηγαινε το θρεντ το παληκαρι" Johnny, ελεος, Ελληνικα ξερουμε να διαβαζουμε, ενα Δημοτικο το εχουμε βγαλει. :-X

Το οτι διαλεξαμε να σχολιασουμε ενα μερος του θρεντ δεν σημαινει οτι δεν καταλαβαμε το υπολοιπο μερος του, του οποιου η δυσκολια κατανοησης προφανως πιστευεις οτι ειναι επιπεδου...πυρηνικης φυσικης. eyeroll.gif

 

Οσο κι αν σου φαινεται παραξενο, το ερωτημα "Σας εχει κολλησει τωρα τελευταια κανενα τραγουδι, σε σημειο που να ειναι συνεχεια στο μυαλο σας?" δεν χρειαζεται πτυχιο απο το Cambridge για να κατανοηθει.

Μα επιτελους, τι πινετε εκει πανω ωρε καρντασια? ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμεις οι υπολοιποι καταλαβαμε "που το πηγαινε το θρεντ το παληκαρι" Johnny, ελεος, Ελληνικα ξερουμε να διαβαζουμε, ενα Δημοτικο το εχουμε βγαλει. :-X

Το οτι διαλεξαμε να σχολιασουμε ενα μερος του θρεντ δεν σημαινει οτι δεν καταλαβαμε το υπολοιπο μερος του, του οποιου η δυσκολια κατανοησης προφανως πιστευεις οτι ειναι επιπεδου...πυρηνικης φυσικης. eyeroll.gif

 

Οσο κι αν σου φαινεται παραξενο, το ερωτημα "Σας εχει κολλησει τωρα τελευταια κανενα τραγουδι, σε σημειο που να ειναι συνεχεια στο μυαλο σας?" δεν χρειαζεται πτυχιο απο το Cambridge για να κατανοηθει.

Μα επιτελους, τι πινετε εκει πανω ωρε καρντασια? ;D ;D

 

Τα παντα!!!!χαχαχαχαα αλλα γιατι το σοβαρευεις δεν καταλαβαινω.Απο χαβαλε και πλακιτσα δεν καταλαβαινετε εκει κατω.Τεσπα ας μην το παμε ετσι ,το ειπα και πανω.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου συμβαίνει συχνά...Είτε με εντελώς γελοία τραγουδάκια (που μου κολλάνε ακριβώς επειδή μου τη σπάνε) είτε με άλλα που έχουν για μένα κατι ιδιαίτερο.

Τα τελευταία που μου είχαν κολλήσει είναι ένα "χιτάκι" των "δικών μας" electric litany κι ένα d & b (που δεν ακούω και πολύ).. Το δεύτερο μου βγήκε ο κ*λος να το βρω κ να το κατεβασω, πολύ σκάλωμα :D)

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου