Προς το περιεχόμενο

Dirty love


gvour

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κομματάρα όντως. Φωνή, κιθάρες όλα εντυπωσιακά. Και το ακούω από το κινητό. Περιμένω να πάω σπίτι.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

@JJ

Nασ'καλα Σπυρο,σε μερσουμε."Μπασο" υπαρχει αλλα λογω του οτι ειναι ψευτικο,το εβαλα σκοπιμως αρκετα χαμηλα και προσπαθησα να μπαλωσω λιγο την κατασταση με τη μποτα και λιγο με το πληκτροκιθαρο αλλα δεν....

Ελειπε και ο ογκολιθας.

 

@ Johnny.T

Γιωργαρε,αφου ξες οτι μ'αυτα μεγαλωσαμε οι γεροντες-και μ'αυτα δηλ.-τα χαρντροκια

και τα λοιπα και τα γουσταρουμε κι αυτα.Ολα ροκενρολ τα θεωρω ακομα και τα ποζερια που ειναι πιο γλυκερα.Ισως φταιει που εμοιασα σε ολα της μανας μου. ;D ;D

Δε φευγουν τα χουγια.

Θενκς Τζορτζη.

 

Ευχαριστομε πολυ Φωτη(cigarete),Σακη(Gallo) και Ray.

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκπληκτική κομματαρα, Γιωργη και Στράτο.

Στα γνωστά υψηλά σας επίπεδα.

Μπράβο!!

Ζηλεύω (θαυμάζω) τις δημιουργικές σας προσπάθειες, τοσο για τα αποτέλεσμά τους, αλλά, κυρίως, για την όλη τους διαδικασία...

Keep on rocking, κομπάρδος!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σουπερ εγκεν.

 

Θελει απλα απο την αρχη ολο, σε καλο στουντιο και με καλο ηχοληπτη και μπηκε αμεσα Γιου Ες τοπ τεν.  ;D

 

Στο 2.03-2.06 ναις φραση.

Ωραιο ζαπεικο φιναλε. Ηθελε μονο λιγο καλυτερο/σφιχτο/τσαμπουκαλιδικο παιξιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζηλεύω (θαυμάζω) τις δημιουργικές σας προσπάθειες, τοσο για τα αποτέλεσμά τους, αλλά, κυρίως, για την όλη τους διαδικασία...

 

Πίσω φθονερέ χαρακτήρα, τις μπύρες των παιδιώνενε ζηλεύεις λαίμαι, ποιά αποτελέσματα και ποιές διαδικασίες  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κυρίως, για την όλη τους διαδικασία...

Αυτο γουσταρουμε κι εμεις περισσοτερο.

Σε ευχαριστουμε πολυ Ντνο και εσενα και το Ρικ σου.

 

Μου αρέσει!!!! ;D

Να σαι καλα μπασιστο/φανκο/γκρουβο/σοουλα. ;D

Να γραφεις εσυ φιλε να κουνιομαστε. :)

 

@Spyros Delta

\m/ Thanks bro!

Oσο γι'αυτα που λες εχεις μεγαλο δικιο.

Εισαι και μεσα στα στουντια τοσα χρονια ρε γμτ και δε σου ξεφευγει τιποτα. ;D

 

Πως εχει το πραγμα.

Γραφουμε σε εναν υπολογιστη που κοντευει να πεθανει,ελπιζω οχι συντομα,λ7 δεν υπαρχουν.

Καθε φορα λοιπον για να βαλω καποιο εφε π.χ.στην κιθαρα πρεπει αφου βαλω οτι ειναι(ενα delay λχ), να το κανω εξπορτ για να μην κρασσαρει το daw και να το ξαναβαλω μεσα με το εφε ηδη επανω(αν καταλαβε κανεις τι εγραψα ;D).

Αυτο σημαινει οτι καθε φορα που γινεται κατι τετοιο εχω ενα mp3 κατωτερης ποιοτητας

που οσο προστιθενται πραγματα και γινεται εξπορτ τοσο χειροτερο γινεται.

Καταληγω να εχω καποια τρακς που ειναι κακιστης ποιοτητας.

Το λεω διοτι μολις προχτες-χαμηλου ΙQ γαρ-καταλαβα τι συμβαινει και απο καποια τρακς,οχι τοσο ασχημα ηχητικα,βγαινει στο τελος αυτο το πραγμα.

 

Ολα αυτα βεβαιως ειναι δικαιολογιες διοτι εκεινος που το κατεχει και δε βαριεται, σιγουρα οχι του λογου μου,εχει πολλες λυσεις("γιατι δεν το κανεις εξπορτ σε wav" ρε μ....κα") η ακομα και με κακης ποιοτητας τρακς θα εκανε καλυτερη δουλεια.

Κατι πρεπει να κανω παντως,ειναι γεγονος.

 

Το φιναλε ανηκει ως ιδεα στο φουζιονα και μου ειχε πει να το βαλω και σε αλλα σημεια στο κομματι,να γινει φουζιον δηλ. ;D

Πραγματι ακουγεται πλαδαρο.

Ο λογος,δικαιολογιων συνεχεια,το κομματι ειχε αρχικα αλλα τυμπανα πολυ πιο χαλαρα και EZ και αλλο feel πιο laid back,επειτα αποφασισα να το σφιξω και να αλλαξω κιθαρες/τυμπανα/φωνη.Το φιναλε το αφησα ως ειχε εκτος απο τα τυμπανα,τσοντα μετα συγχωρησεως και αν το προσεξει κανεις ακουγεται.Με βρηκες. ;D

Νομιζω οτι στον ψηλο(φιουζιον)αρεσε πιο πολυ η παλια βερσιον.Δεν τον ρωτησα κιολας αυθαιρετα τα αλλαξα. :-[

Οσο για το ριφφ 2,03-2,05 ;D:

 

 

Nασ'καλα Σπυρε.

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ειναι αυτα :-*Αντε παλι μας φερατε καμμια 40 χρονια πισω στο μνημονικο!!Οσον αφορα το κομματι ειναι ωραιο με εξυπνα κολπα που αν γραφτουν οπως πρεπει παει για HIT!!

Μπραβο GVOUR & FUSIONGTR  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου