Προς το περιεχόμενο

Dirty love


gvour

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλε φιλε Πανο,να 'σαι καλα και χαιρομαστε αν σ'αρεσε.

 

Οσο για το αλλο με καταληξη "ουρες",ο ψηλος(fusion) ειναι μεγαλη παικτουρα-γνωστο βεβαιως-και ντρεπομαι μερικες φορες που φτιαχνουμε πραγματα μαζι.

Αφου ομως με παιζει δικο του ζητημα. ;D ;D

"Αδαμας" απο καθε αποψη ο ανθρωπος.

Οσο ερχεσαι προς τα δωθε μυριζει καλαμπορτζια(και κατι καλαμαρακια επισης που τηγανιζει η γυναικα μου ;D).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οσο για το αλλο με καταληξη "ουρες",ο ψηλος(fusion) ειναι μεγαλη παικτουρα-γνωστο βεβαιως-και ντρεπομαι μερικες φορες που φτιαχνουμε πραγματα μαζι.

Αφου ομως με παιζει δικο του ζητημα.

Πρώτον είσαι παλαβός που σκέφτεσαι τέτοια πράγματα. >:( :-*

 

Δεύτερον είσαι αληταράς μεγάλος που δεν μου είπες ότι το ανέβασες και παραλίγο να μην το πάρω χαμπάρι.

 

Τρίτον γράφεις κομματάρες, με απλά μοτίβα που όμως έχουν αυτό το κάτι, το μοναδικό, το σπάνιο, το 'χεις παλικάρι μου πώς να το κάνουμε.

 

Τέταρτον είσαι μεγάλος κιθαρωδός ;D, μουσικάρα από τους λίγους που μπορούν και ελίσσονται μέσα από διαφορετικά ιδιώματα κρατώντας όμως πάντα την προσωπική τους φωνή.

 

Πέμπτον είσαι τελικά και πάρα πολύ καλός τραγουδιστής, που τα λέει τα ρημάδια τα κομμάτια, βγάζει τα σωθικά του έξω.

 

Έκτον έπρεπε το κλείσιμο να το βάλεις και αλλού μέσα στο κομμάτι. ;D ;D ;D

 

Ευχαριστώ σε (και όλους σας). :-*

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καλαμαρακια τι απεγιναν; ;D ;D ;D

Aστα Περυ,κοντευω να κανω μπαμ,δεν χωνευονται ευκολα.

Ισως με χαλασαν οι γαριδες. ;D ;D

Τελικα κρεας και παλι κρεας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

γράφεις κομματάρες, με απλά μοτίβα που όμως έχουν αυτό το κάτι, το μοναδικό, το σπάνιο, το 'χεις παλικάρι μου πώς να το κάνουμε.

 

Τέταρτον είσαι μεγάλος κιθαρωδός ;D, μουσικάρα από τους λίγους που μπορούν και ελίσσονται μέσα από διαφορετικά ιδιώματα κρατώντας όμως πάντα την προσωπική τους φωνή.

 

Πέμπτον είσαι τελικά και πάρα πολύ καλός τραγουδιστής, που τα λέει τα ρημάδια τα κομμάτια, βγάζει τα σωθικά του έξω.

 

Τόχω ακούσει απο το πρωί και μου ανέβασε το ηθικό μαζί και ο χαρταετός αλλά το πληκτρολόγιο ήταν μακρυά ;D

 

Τα είπαν όλα τα παιδιά μαζί και ο Φούζιος

 

Νομίζεις οτι δεν έχεις φωνή έχεις όμως αυτό το κάτι που δεν έχουν οι φωνές 8)

το ίδιο ισχύει και για τη κιθάρα :D

 

Βρές(τε) παραγωγό και ξεκουνήθείτε!

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόχω ακούσει απο το πρωί και μου ανέβασε το ηθικό μαζί και ο χαρταετός αλλά το πληκτρολόγιο ήταν μακρυά ;D

Καταφερες βρε θηριο και σηκωσες χαρταετο με τετοιο καιρο?

 

Ευχαριστουμε Νασο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ' άρεσε πολύ το κομμάτι, κι επίσης μ' αρεσε πολύ ο τρόπος που το είπες. Μεγάλη τραγουδιστική πρόοδος. Αλλά πέστε μου ποιός π0^$#*^ παίζει τύμπανα ίνα τον &^&^$^%#$%^#$%@%%*.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Σύντροφε gvour σου χρωστάω ένα μπάσο.

 

Βλέπεις, μας έφαγαν οι διαπραγματεύσεις και τα ευρωγκρούπς και δεν πρόκαμα  ;D ;D ;D

 

ΥΓ: Φωνάραααααα  8)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

η χροιά της φωνής με κέρδισε άμεσα και σίγουρα επίσης με μια καλύτερη παραγωγή το κομμάτι θάταν άνετα στο τοπ τεν της playlist μου αυτόν τον μήνα (τουλάχιστον)...

 

Εχω μια μικρη ενσταση για εκεινο το  χαμοντοκιθαρο δεξια.Πολυ βαρουσε. ;D

 

ε ναι... συμφωνώ... "έγειρε" το πράγμα στα δεξά και δεν είναι για τέτοια η εποχή... ;D

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου